Inimesed

„Vaprate ja ilusate“ megastaar Ronn Moss: vananemine tekitab minus ebamugavust (4)

Jaane Tomps, 6. mai 2019 13:50
Naasis rokijuurte juurde: 2017. aastal esines endine seriaalitäht oma bändiga ka Eestis. Paraku tühjadele saalidele.Foto: Marianne Ubaleht

Ta oli 25 aastat seebimaailma üks tuntumaid nägusid. USA menuseriaalis «Vaprad ja ilusad» Ridge Forresteri kehastamine tegi Ronn Mossist rahvusvahelise seksisümboli. 

Kui Ronn otsustas ühel päeval oma kuulsaima rolli hüljata, oli fännide šokk suur. «Inimesed arvasid, et lahkusin sarjast rahavaidluste tõttu. Tegelikult polnud see aga sugugi nii. 2012. aastal sattusime abikaasaga raskesse autoõnnetusse. Saime kõvasti viga. Võib öelda, et see «pauk» muutis mu elu täielikult. Pärast avariid tundsin, et ma lihtsalt ei saa enam selles seriaalis näidelda. Peamiselt seepärast, et mu mälu kadus. Jah, ma ei mäletanud enam midagi! See võib kõlada veidralt, aga on tõsi. Aeg-ajalt jõudsin omadega punkti, kus ma ei suutnud enam kuidagi meenutada, mida peaksin järgmise päeva stseenides ütlema või tegema,» kõneles Ronn ajakirjale Who antud intervjuus.

Alates 2013. aastast on Ridge Forresteri kehastanud näitleja Thorsten Kaye. «Soovin, et nad oleksin lasknud mu tegelaskujul lihtsalt rahulikult olla. Mulle ei meeldi, et minu asemele otsiti lihtsalt uus näitleja. Keegi, kellel pole selles sarjas mingit ajalugu! Seriaalitegijad oleksid võinud uuele näitlejale anda mõne teise rolli. Midagi sellist, millesse ta saaks sisse imbuda ja teha selle enda omaks,» pahandab mees. «Selle asemel tuli tal aga üle võtta karakter, mida mina 25 aastat mängisin,» on endine seriaalistaar kriitiline.

Samal teemal

07.10.2019
„Vaprate ja ilusate“ näitlejanna teeb nüüd pornot
20.08.2019
GALERII | Ronn Moss andis taas Eestis kontserdi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee