Inimesed

Beebijutud!

Nelja poja ema Silvia Ilves: nõid ennustas, et viies laps tuleb tütar 

Liina Metsküla, 1. mai 2019 14:12
TAAS TÖÖL: kuigi neljas laps Arthur on alles pisike, rügab andekas tšellist juba töörindel ErakoguFoto: Kalev Lilleorg

«Mõtlen alati enne sünnitust, kas beebi on ikka viie varba ja viie sõrmega ning kas ta on ka nunnu. Viimase lapse sünni puhul pelgasin sedagi, kas suudan talle piisavalt armastust pakkuda. Mul oli juba kolm last – aga kas armastust ja hellust jätkub veel neljanda jaoks?» jutustab tšellist Silvia Ilves (26), kes sai detsembris neljanda lapse.

Silvia Ilvesel on neli poega: Stefan (8), Tristan (6), Christopher Maximilian (2) ja Arthur (0,5). Nüüd, õnneliku neljakordse emana, kinnitab muusik, et armastusest põnnide vastu tal puudu ei tule. «Pärast iga sünnitust süda kuidagi avaneb ja läheb suuremaks. Ei ole ikka nii, et ühe lapse jaoks enam armastust ei jätku. Igas lapses on midagi sellist, mis paneb teda jumaldama,» seletab naine.

Tšellist meenutab oma nelja sünnitust ja tunnistab, et esimese lapse ilmaletulek oli kõige keerulisem. «Eks esimene sünnitus ongi tavaliselt kõige raskem, minul kestis see ka kõige pikemalt. Kui ma algul haiglasse läksin, saadeti mind tagasi. Tegin siis vahepeal kodus piparkooke. Lõpuks kell üheksa naasime haiglasse ja hommikul poole kaheksa ajal oli laps sündinud. See oli üsna kurnav öö valudes,» räägib Silvia.

Samal teemal

06.12.2019
Vau! Staartšellist Silvia Ilvese soengud vahetuvad sama kiiresti, kui uudised meesterindel
16.09.2019
VIDEO | Silvia Ilves tegi „Troonide mängu“ tunnusmeloodiast enda versiooni
05.06.2019
Silvia Ilves paljastab: oleme elukaaslasega otsustanud suhtes aja maha võtta
03.06.2019
STIILIMUUTUS! Silvia Ilves särab uue suvise soenguga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee