Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Kui mõni paks keskealine mees tänaval „Kalvi-Kalle” hüüab, tekitab see tunde, et mulle hõõrutakse pidevalt minu elu suurt viga nina alla (33)

Helen Kõpp, 27. aprill 2019 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moškov

Ei saa salata, et mind valdab tehtud vigade tõttu kahetsus. Kui vigu sageli nina alla hõõrutakse ja meelde tuletatakse, tekib veelgi suurem kahetsus. Raske on tunnetega tegeleda, kui kavatsed hetkeks kahetsused unustada, kuid siis otsustab keegi järsku iseenda vigade varjamiseks tähelepanu minu vigadele juhtida.

Kuidas ma kahetsusega toime tulen? Esiteks püüan olla tänulik kõige selle eest, mis on mu elus hea. Näiteks parim on minu armas beebi Carmen, kes on varsti juba 11kuune ja siis aastane! Lapse saamine on nii imeline ja ilus kogemus. Mul on keegi, kes mind südamepõhjast fännab ning kelle jaoks olen mina kõige imelisem ja suurem eeskuju.

Ma ei ole kindel, aga võib-olla on mul mingisugune posttraumaatiline stress. Kui mõni paks keskealine mees tänaval järjekordselt „Kalvi-Kalle” hüüab, tekitab see eriti tunnet, et mulle hõõrutakse pidevalt minu elu suurt viga nina alla. Kes juba taipas, siis räägin veast, milleks oli kutse põnevasse saatesse, milles näidatakse minu lahedat elu täpselt nii, nagu mulle sobib – selline koguperesaade.

Samal teemal

23.09.2020
FOTOD KOHTUST | AUTOST ILMA! „Prooviabielust“ tuntud Kalvi-Kalle sõitis jälle juhiloata ja sai karistada
01.08.2020
Jälle seadusega pahuksis! „Prooviabielust“ tuntud Kalvi-Kalle seisis taas kohtukulli ees
15.06.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kas eestlased peavadki välja surema, sest mõnedel meestel puudub pereloomise instinkt?
08.06.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Süda hüppab rõõmust, teades, et kurnav aeg ongi nüüdseks lõppenud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee