Inimesed

HUMOORIKAS VIDEO | Vaata, kuidas näitleb juutuuber Martti Hallik telesarjas „Padjaklubi“! (1)

Naisteleht.ee, 23. aprill 2019 15:00
Foto: Kalev Lilleorg
Täna õhtul saab TV3 ekraanil näha, kuidas telesarjas „Padjaklubi“ saab hakkama juutuuber Martti Hallik, kes kehastab kunstnikku Arti. Nimelt kohtub sarja tegelane Miša naljaka "lumehelbekese" tüüpi noormehega, kelleks ongi Art.

Miša jääb talle abiliseks erinevate ülesannetega, sest kutt ei oska ise teedki ületada. Kust tuleb toit külmkappi? Kuidas prügi kastist kaob? See kõik on Artile arusaamatu! Miša näeb, et "lumehelbekest" kasutatakse ära ja hakkab teda kaitsma ja ümber õpetama. Vaata humoorikat klippi, kus Miša õpetab Arti õigesti poes käima!

Samal teemal

Mis juhtub aga teiste sarja kangelastega? Maria saab võimaluse Teo korteris elada, Teo on mõistlikumaks muutunud ja pealegi peab ise nädalaks kodust ära minema. Muidugi kolivad kohe sisse ka Miša ja Kristina. Kristina vajab abi, et mõjutada Tristanit temaga viimaks voodisse minema ja saab Lauralt erootilise tinktuuri. Tinktuur aga mõjub Tristanile väga kummaliselt ja naljakalt ja tekib suur paanika, millesse segatakse ka sõbrannad. Laura ja Christian peavad nüüd säästurežiimile minema, sest eksnaine Meeri on Christiani ärid blokeerinud. Kuidas tüdrukud suure segadusega toime tulevad, näed juba täna õhtul TV3 eetris sarjas „Padjaklubi“.

„Padjaklubi“ täna kell 21.30 TV3s!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee