Mitmesugust

Naised Köögis ainus brünett Kairi Leivo: praegu ma olengi uhke ja vaba 

Verni Leivak, 27. aprill 2019 17:30
NAISED KÖÖGIS: Mõnes mõttes oleme bändis kõik väga erinevad, aga maailmanägemine on üsna sarnane.» Vasakult Kairi Leivo, Katrin Laidre, Krsitiina Ehin ja Sofia Joons.Foto: Eduard laur

«Hirm tundmatusse hüppamise ees on isegi äge. See, kui lased turvatsoonist lahti,» tunnistab ansambli Naised Köögis ainus brünett Kairi Leivo, kes otsustas vabakutseliseks hakata.

Kairi (47) köök asub Viljandi kesklinnas asuva puumaja esimesel korrusel. Täpilise kardina tagant avaneb pilt kevadlilli täis hoovile, kus müttab mõnuga paks kass. Silma hakkavad veel värskelt saetud suured puupakud.

Need pakud tekitas sinna alles mõni päev tagasi selle sama esimese korruse korteri perenaine, sest temasugusele hakkajale naisele on kõik tööd kontimööda. Võttis aga mootorsae kätte ja saagis muud elutegevust segama hakanud kuivanud jalaka maha. Lõikas isegi sälgu enne tüvve, et puu ikka ohutus suunas kukuks.

Samal teemal

09.05.2019
GALERII JA REPORTAAŽ | Ebatavaliselt varajane äratus, kaltsukas šoppamine ja edasilükkunud heliproov ehk Päev koos bändiga Naised Köögis
30.04.2019
Kristiina Ehin ansamblist Naised Köögis: meil on nii sotsiaalne kui ka poeetiline närv
29.04.2019
VIDEO | Naised Köögis räägivad uues laulus meeste loomisest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee