Suhted

Kallim eelistab oma sõpru meie suhtele! Kas minuga polegi lõbus? (24)

Siret Mägi, 20. aprill 2019 00:01
Foto: Vida Press

Pole haruldane, kui kuuleme mõnd tuttavat kurtmas, kuidas tema parim sõber on leidnud endale armastuse ja nende sõbrasuhe on jäänud teisejärguliseks. Siiski leidub ka vastupidiseid juhtumeid, mis panevad suhteinimesi ahastama: miks ometi ei leia kallim sõprade kõrvalt aega minu jaoks?

Paari aasta tagune Suurbritannias tehtud uurimus näitas, et vähemalt osale noortest meestest pakub suhtlus oma lähedaste meessoost semudega suuremat emotsionaalset rahuldust kui armusuhe naisega. Ilmselt kehtib see ka Linda (29) endise elukaaslase kohta. „Tegin selles suhtes läbi kadalipu, mille jooksul tabasin end kordi mõttelt: miks ja kas üldse olla paar, kui kaaslane ei annagi mulle võimalust talle tõestada, et peale parima sõbraga hängimise on ka muid viise lõbusaks ajaveetmiseks?“

Linda sõnul oleks õige öelda, et lisaks oma elukaaslasele pidi ta sundkorras kokku elama ka viimase parima sõbraga – nimetame teda Jaanuseks. „Kahekesi plaane teha oli mõeldamatu. Toon näite: kui tegin mehele ettepaneku minna nädalalõpuks maale minu vanemaid külastama, vastas ta, et on nõus tulema küll, ent enne peame uurima, kas Jaanusele sobib ka tulla. See ajas mind niivõrd vihale – kuidas üks täismees ei suuda olla ühtegi nädalalõppu ilma oma isehakanud kaksikuta? Minu vanemate juures! Kuidas ma peaks vanematele selgitama, et potentsiaalne väimees ei suuda nende juures ilma julgestuseta viibida?“ naerab Linda absurdset seika meenutades.

Samal teemal

20.10.2020
Kas mees ja naine võivad olla vaid sõbrad ja hoiduda seksist?
30.05.2019
LUGEJA KÜSIB: miks mu mees enam seksida ei taha?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee