OMA GENERATSIOONI IVO LINNA: Ehkki Karl-Erikut on vahel võrreldud Ivo Linnaga, suhtub tema ise sellesse muigega. «Mind ja Ivot ei ole võimalik võrrelda. Juba mastaapides on mitmekordne vahe. Aga jah, nii võimas karjäär nagu Ivol on iga muusiku unistus. Selles pole kahtlustki!»Foto: Indrek Kasesalu
Jaane Tomps 17. aprill 2019 06:00
Meelelahutusmaailma kiirteel kihutav Karl-Erik Taukar tunnistab, et on viimaks hakanud pakkumisi valima ja õppinud ka ei ütlema. «Seda tuleb teha iseenda nimel,» ütleb ta.

Meelelahutusmaailma kiirteel kihutav Karl-Erik Taukar tunnistab, et on viimaks hakanud pakkumisi valima ja õppinud ka ei ütlema. «Seda tuleb teha iseenda nimel,» ütleb ta.

Kui mõni aasta tagasi oli Karl-Erik Taukar tuntud vaid muusikuna, siis praegu räägitakse temast ka kui hinnatud ja armastatud saatejuhist.

Kuna mehel televaldkonnas algselt tohutuid ambitsioone polnud, tuli rahva soe vastuvõtt talle endalegi üllatusena. «Minu jaoks oli pigem oluline otse-eetris kuidagi hakkama saada. Ausalt öeldes ei osanud ma seda küll ette näha, et ühel hetkel hakatakse minust rääkima kui saate­juhist,» muigab Karl-Erik. Ta ei osanud ette näha ka seda, et pälvib Eesti filmi- ja teleauhindade galal aasta meessaatejuhi tiitli.

Mis sinust su enda hinnangul hea saatejuhi teeb?

(Vajub korraks mõttesse.) Ennast on raske kiita ja mõnes mõttes ka raske kõrvalt hinnata. Võib-olla see, et ma ei püüa kedagi teist jäljendada ega kellegi teise rolli etendada? Mul on ainult üks roll ja see olen mina ise, sest olen erakordselt kehv näitleja. Kui hakkaksin kedagi etendama, oleks see tõenäoliselt minu esituses kohmakas.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99