Kultuur

Lenna andis välja uued fännisärgid: kindlasti oleks äge ka ise mõned tooted täiesti nullist luua 

Toimetas Jaane Tomps, 4. aprill 2019 16:26
Foto: Britt Randma
Käesolev aasta on Lenna jaoks kulgenud tegusalt. Veel eelmise aastanumbri lõpus andis ta välja uue albumi ‘’3X’’ koostöös Raul Ojamaaga, millega jaanuaris pälvis Aasta naisartisti auhinna Eesti Muusikaauhindadel. Märtsi alguses toimusid üle 5 aasta esimesed suured soolokontserdid Tartus ja Tallinnas ning nüüd pelgalt kuu aega peale kontserte on tulnud müügile uued Lenna fännitooted.

Esmasest toodete valikust leiab valged unisex t-särgid, pusad ning lastesärgid, mis oma disainilt on üsna minimalistlikud. ‘’Toote peal on L täht, mida igaüks võib tõlgendada endale sobivalt’’ ütleb Lenna. Fännitooted on trükitud Heavy Mentali siiditrükistuudios, mis on sellega tegelenud ligi 10. aastat. T-särk on 100% puuvill ning pusa 50% puuvill ja 50% polüester. ‘’Minu jaoks oli fännitoodete loomisel olulisel kohal materjal ja lõige ning see, et toode oleks kvaliteetne. Kuna õpin tekstiilkäsitööd, siis on see minu jaoks varasemast veelgi olulisemaks kujunenud’’ lisab Lenna.

Lenna ei välista, et nendele toodetele tuleb lisa. ‘’Eks vaatame, kuidas see esimene katsetus läheb ja kuidas inimesed selle omaks võtavad. Kindlasti oleks äge ka ise mõned tooted täiesti nullist luua, see võiks olla paras väljakutse’’ kommenteerib Lenna.

Värskeid Lenna fännitooteid saad uudistada SIIT!

Samal teemal

05.04.2019
Kuhu kadus kihlasõrmus Lenna Kuurmaa sõrmest?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee