Inimesed

Pille Pürgile kutsuti enne eilset esietendust kiirabi: äkki hakkas halb ja ninast jooksis verd (13)

Verni Leivak, 2. aprill 2019 11:57
Pille Pürg Tags: Pille PürgFoto: Erki Pärnaku
Armastatud näitleja Pille Pürg teatas eile hilisõhtul oma Facebooki kontol, et Toomas Kalli estraaditüki "Ja mida teile, palun?" esietendusele eelnes tema tõsine terviserike.

"Suur kummardus ja tänu Rakvere/Haljala kiirabibrigaadile, kes mind täna enne etendust tohterdamas käis. Tänu teie sõbralikkusele ja asjalikkusele mängisime esietenduse Haljalas! Olge hoitud!" kirjutas Pürg, lisades hiljem, et just esietenduse eelne pinge kollapsi tekitaski.

Eesti keele seletav sõnaraamat ütleb, et kollaps tähendab eelkõige ringleva verehulga vähesusest tingitud ägedat vereringe nõrkust, kokkuvarisemist, ja just nõnda oligi.

"Äkki hakkas halb, ninast hakkas verd jooksma ja algas kokkukukkumine," selgitas näitlejanna täna. "Korraks lõi ikka pildi eest ära küll. Kiirabi tuli kiiresti, anti abi, aga siiani valdab mind kerge peavalu – ega mul kõige parem olek ole."

Ta rahustas kõiki märjamaalasi: tänane etendus ära ei jää. "Varsti hakkan sinnapoole sõitma," kinnitas ta. "Tänan veel kord kiirabibrigaadi, et nad mind aitasid!"

Eilne etendus Haljalas läks täismajale.

Samal teemal

29.10.2019
Pille Pürgile löödi surnuaias kangiga pähe: lausa ime, et olen veel elus!
27.03.2019
Näitlejannad Anne Paluver ja Pille Pürg: tänapäeval ei too sulle keegi midagi kandikul kätte, kõik tuleb ise välja võidelda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee