Inimesed

Maailmakuulus modell Alexandra Elizabeth: oluline on, et väikesed lapsed ei näeks ainult ühte iluideaali 

Helle Rudi, 3. aprill 2019 17:30
KONTORITÖÖ EI TÕMBA: «Mõnikord mõtlen, et kui oleksin normaalne inimene, oleks elu palju lihtsam,» ütleb Alexandra Elizabeth.Foto: Arton Sefa
«Kaks nädalat jaksan Eestis olla, siis hakkab igav,» naerab modell ja muusik Alexandra Elizabeth Ljadov. See pole ka mingi ime, sest pulbitseva kultuurieluga New Yorgi kõrval on Tallinn tõesti idülliline maakoht.

Sellest, kuidas tippmodelle on leitud kiirsöögikohtadest või kaubanduskeskuste aatriumidest, on kümneid lugusid. Mingisugune seaduspärasus siin on – mida tavalisem ja võib-olla ootamatum on modellihakatise leidmispaik, seda kõrgelennulisem on neiu hilisem karjäär. Kirjutamata reeglit kinnitab ka Alexandra Elizabeth (21). «Mind märgati umbes kuus-seitse aastat tagasi Pärnu Grillfestil, kui ma kanakoiba sõin,» naerab neiu. Talle pani silma peale modelliagentuuri MJ Models Management omanik Margit Jõgger, kelle agentuuriga tüdruk hiljem ka liitus. «Meil oli Margitiga hea klapp. Isegi ei kujuta ette, et ma oleks kellegi teise valinud. Läks hästi,» ütleb praegune tippmodell.

Samal teemal

23.04.2019
Alexandra Elizabeth Ljadov: mul on megapalju personality’t!
15.04.2019
Pisut solvunud Majorlilkween pühendas eriti vihase loo muusikakriitik Siim Nestorile
05.04.2019
GALERII | Maailmakuulsad inimesed, kellest oleme me kõik kuulnud, kuid keda nägupidi teavad vaid vähesed