Suhted

Päikesemärgid pole kaugeltki kõik! Kuidas töötab suhteastroloogia? (2)

Siret Mägi, 30. märts 2019 00:01
KÕNEKAD TAEVAKEHAD: Ütlusel, et mehed tulevad Marsilt ja naised Veenuselt, on tõepõhi all – armusuhete sobivuse hindamisel on olulisimad Marsi ja Veenuse ning Kuu ja Päikese omavaheline paiknemine partnerite sünnikaardis.Foto: Vida Press
„Kord printisin välja kahe oma kliendi sünnikaardid, et neid analüüsima hakata. Esmapilgul ehmatasin, et olen kogemata ühte kaarti kaks eksemplari printinud – muster oli neil niivõrd sarnane! Tegu oli väga kodu- ja perekeskse abielupaariga, kes oli pea 30 aastat koos elanud,“ jutustab astroloog Maria Angel. Ent sünastria ehk suhteastroloogia võib ilmsiks tuua ka rea võimalikke suhtekarisid. Sel juhul ei tasu heituda – õnnelikuks koosolemiseks tuleb lihtsalt teadlikult rohkem pingutada.

Sünastria on laias laastus partnerite sünnikaartide võrdlus. „Teineteisest arusaamisel võib sellest paljugi abi olla. Eriti põnev, äratundmisi pakkuv ja küllap ka lõbus on uurida teemat koos teisepoolega. Sarnasuse ja erinevuse, erimeelsuste ning suhte jaoks soodsate ja raskete aegade mõistmisel on sünastriast palju abi. Aga kui suhtes on esile kerkinud tõsised probleemid, on targem ikka koos partneriga suhteterapeudi jutule minna. Üks visiit astroloogi juurde suhtekriisi paraku ei lahenda,“ ütleb Angel.

Samal teemal

26.02.2019
KEVADINE HOROSKOOP | Kes kogevad õnne ja harmooniat, keda valitseb aga oht?