Lykke LiFoto: Balazs Mohai / AP / Scanpix
Toimetas Jaane Tomps 25. märts 2019 10:21
Juuni viimasel nädalavahetusel Tallinna Kultuurikatla pargis teistkordselt toimuv Sweet Spot festival avalikustas esimesed esinejad.

28.-29. juunil astuvad üles Lykke Li, Rootsi päritolu lauljatar keda huvilised on Eestisse oodanud pikkisilmi; Aloe Blacc, kelle lugu "I Need a Dollar" vallutas edetabelite esimese koha nii mõneski riigis ning kelle hääl on jäädvustatud Avicii loos "Wake me Up"; brittide indie-rock bänd Friendly Fires, suvel ainsa avaliku esinemise tegev Noëp ja paljud teised.


Lisaks eelmainitutele leiab esinejatenimistust ka äsja Eesti Muusikaauhindadel 2 auhinda noppinud Sander Mölder ning Honne, Lexsoul Dancemachine, Púr Múdd, Pluuto ja Onni Boi. Esinejate nimekiri täieneb peatselt veelgi.

Sweet Spot pakub külastajatele lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muudki. Festival pole pelgalt muusikafestival, vaid täiuslik linnafestival kombineerides endas parimaid esinejaid, head sööki-jooki ning ka iga päeva lõppedes toimuvaid järelpidusid.Piletid festivalile on müügil aadressil www.sweetspot.ee ning Piletilevi müügipunktides.