Inimesed

Uudo Sepp: praegu on see mõte palju lähemal, et ükskord kaome siit kõik 

Naisteleht.ee, 25. märts 2019, 09:12
Uudo Sepp Tags: Uudo SeppFoto: Martin Ahven
See kevad tuleb peres teisiti. «Ei teagi, kas kevad toob rõõmsama või kurvema meele,» mõtleb Uudo Sepa vanaema Tiiu endamisi. Pigem kurvema, sest rõõmu tärkavast loodusest ja kevadlilledest ei saa enam jagada mehe Valerikuga.

Eks elus ole ikka nii, et õnnetus ei hüüa tulles. Tiiu teise abikaasa tervis oli pikalt kehv ja jõudu vähe. Vereanalüüs oli korras ja kopsupilt ei näidanud samuti midagi. Kompuutri tulemus oli aga hoopis midagi muud. «Kõik oli vähki täis. Ta sai siukse šoki, et hääl ei tulnud enam välja,» ütleb kaasa. Paar kuud enne aastavahetust olid matused. «Olgugi et ta ei olnud vereliini pidi vanaisa, oli ta alati vanaisa,» ütleb Uudo. Noormees meenutab, kuidas üks olulisemaid asju oli see, et toad oleks alati korras. «Valerik oli Neitsi tähtkujust ja aitas alati kõiki,» lisab vanaema.

Elu läheb tohutult kiiresti, nõustub ka Uudo. «Ühel hetkel kirjutad üheksandas klassis luuletusi ja järgmisel hetkel teed tööstusettevõttes aknaid-uksi. Mina ei taha nii, et kümme aastat hiljem imestan, kuhu küll vahepealne aeg kadus. Mina soovin ikka, et mul oleks rääkida lugusid nagu vanaemal,» innustab laulja teisi oma teed kõndima.

Loe lähemalt Naistelehe intervjuud Uudo ja tema vanaemaga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee