Sisuturundus

Kuidas saavutada pulmadeks tippvorm? 

The Health Clinic, 22. märts 2019 14:59
Foto: Envato Elements
Pulmapäev on naise elus üks kõige tähtsamaid päevi, mil iga pruut tahab välja näha kui jumalanna. Kas soeng ja meik on ikka perfektsed? Näeb kleit minu seljas hea välja? Sobivad ehted üldmuljega kokku? Loomulikult hellitatakse oma keha enne pulmi – ikka selleks, et tähtsal päeval oleks tippvormis.

Eesti hinnatuima ilu- ja tervisekliiniku The Health Clinic spetsialistide sõnul on pruutide hulgas kaks ülipopulaarset protseduuri: rindade suurendamine ja oma rasva siirdamine. Kõnealuste protseduuride poole vaadatakse enne pulmapäeva, sest need aitavad pulmakleidi paremini selga istuma panna.

Rindade suurendamine on protseduur, kus implantaadi abil rinda suurendatakse ning muudetakse ka rinna kuju.

Rindade kuju ja suurus ei ole mitte üksnes naise figuuri oluline osa, vaid ka tähtis aspekt seksuaalse minapildi ning eneseväärtuse tunnetamisel. Naised kannatavad tihti oma üldise kehakujuga võrreldes liiga väikeste või muul moel ebaproportsionaalse suuruse või kujuga rindade tõttu. Sellel ei ole küll otsest füüsilist mõju, kuid vaimselt võib see mõjuda naise enesehinnangule halvasti. Ning millal oleks parem aeg saavutada ülim enesekindlus, kui enne altari ette astumist?

Rindade suurendamisel kasutatakse ümmargust ja anatoomilist implantaati. Rindade suurendamine on jätkuvalt maailmas kõige populaarsem plastiline operatsioon, millel on nii esteetilised hüved kui ka tugev positiivne mõju enesetundele ning üldisele enesehinnangule. The Health Clinic pakub suurimat implantaatide valikut Eestis.

Lipofilling ehk oma rasva siirdamine kujutab aga endast protseduuri, kus eemaldatakse rasv piirkonnast, kuhu seda ei soovita ja süstitakse soovitud piirkonda (rinnad, tuharad, puusad). Populaarseimaks protseduuriks on rindade suurendamine oma rasvaga. Rindade loomulikuks suurendamiseks on vaja 150 kuni 300 ml rasva ühe rinna kohta olenevalt rinna esialgsest suurusest. Tulemus kestab elu lõpuni, kuid ulatusliku kaalukaotuse käigus kaotab keha ka erinevatesse piirkondadesse siirdatud rasva.

Rasva on võimalik imeda peaaegu igast kehaosast – eelistatult sealt, kus seda on piisavalt. Kõige sagedamini eelistatakse kõhtu, puusasid, reisi, põlvi ja õlavarsi. Kuna veesurvel põhinev rasvaimu on väga õrn ja narkoosis olemise aeg lühike, soovivad patsiendid tihti ette võta mitu „probleemset piirkonda“ ühe protseduuri käigus. Seepärast ongi rasva siirdamine nagu kaks eraldi protseduuri ühes.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee