Gucci Screener Leather ketsid.Foto: Tootja
Toimetas Aare Kartau 19. märts 2019 16:48
Miks peaksid ketsid ise õues poriseks tegema, kui on võimalus neid sellisena ka täiesti uuelt osta. Gucci on turule toonud tennised, mis on just veidi „räpaka“ välimusega, teatab Men's Health.

Uute Gucci Screener Leather ketside põhimudeli disainis on kasutatud kolme värvi: traditsioonilisi Gucci punast ja rohelist ning... värvi, mis on kunagi tahtnud valge olla, kuid nüüd näeb välja pigem selline, nagu oleksid paar korda nende ketsidega mudasel metsarajal jooksnud. Kellele need värvid ei meeldi, ei pea aga muretsema – tootja on turule toonud ka kahe teistsuguse värvilahendusega „määrdunud“ tossud.

Nagu võib arvata, ei ole Gucci ketsid odav lõbu – paari eest tuleb välja käia ligi 900 dollarit. Tootja kirjelduse järgi on 870 dollarit maksvate ketside idee tulnud 1970ndate aastate jalatsimoest. Oluline on tähele panna ka pesemisjuhendit: jalatseid võib pesta koos vaid sama värvi toodetega, et ketsid ei määrduks...

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

G 20. märts 2019 13:03
Ei jõua ära oodata millal eest kollase ja tagant pruuni täpiga alukad müüki saabuvad. Arvatavasti on need ette tellimisega lausa.
mm 20. märts 2019 10:42
järjekordne näide, et moel ei ole midagi ühist iluga. Räbaldunud koledad katkised teksad, nüüd määrdunud ketsid, tõenäoliselt võib varsti näha moodsaid prükkarite väljanägemisega noorpaaridele mõeldud rõivaid ja leidub alati, kes igasugu totrustega meeleldi ja innukalt kaasa jooksevad
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS