Inimesed

Epp Kärsin: seksist tuleb rääkida, nagu räägid sellest, et kõht on tühi 

Helle Rudi, 21. märts 2019 18:00
NAGU KOOMIK KLASSI EES: Võrreldes põhikooliga viskab Epp gümnasistide ees rohkem nalja ja räägib värvikamaid lugusid. Kohe kindlasti ei ole ükski tema loeng kuiv.Foto: Erki Parnaku

«Seksist tuleb rääkida, nagu räägid sellest, et kõht on tühi,» ütleb koolitaja Epp Kärsin. Nii vahetu suhtumisega esineja on koolidesse väga oodatud, et lisada perekonnaõpetusse puuduv sära.

Külm ja karge kolmapäeva hommik. Täpselt viis minutit pärast kaheksat asutab Epp end pealinna külje all asuvasse kooli. Iga minut on arvel ja kindluse mõttes juhatab teed navigatsioonirakendus. «Korra juhtus nii, et hakkasin vales suunas sõitma. Eestis on kaks samanimelist kooli,» on elu teda õpetanud.

Praeguseks on Epp oma kulu ja kirjadega käinud peaaegu poolesajas koolis. Ise ta ennast uksest sisse ei pressi, ikka õpetajad kutsuvad. Sõna levib erinevalt – kes loeb ajalehest, kes kuuleb kolleegi käest, kes on käinud mõnel koolitusel. Epu jaoks on see aga suur missioon. Võõras pole ka olukord, kui ta hommikul kell viis autole hääled sisse lööb, et kell üheksa Lõuna-Eesti laste ees seista. «See on minu pilootprojekt, kus kaardistan Eesti noorte vajadused ja mured,» möönab ta väikest omakasu.

Samal teemal

16.05.2019
Epp Kärsini soovitused ideaalseks magamistoaks: oranž valgus ja ei mingeid perepilte
10.05.2019
Epp Kärsin jagab kasulikke soovitusi, kuidas rindu kontrollida
20.04.2019
RASKE TEEMA! Seksiekspert Epp Kärsin õpetab lastega seksist rääkima
18.04.2019
Epp Kärsin oma kihlatust: ta on saanud kuskilt minu kasutusjuhendi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee