Foto: TV3
Naisteleht.ee 13. märts 2019 16:20
Hea uudis "Padjaklubi" fännidele – Laura blogi on tagasi! Kas mäletate veel, et pea neli aastat tagasi alustas Padjaklubi Laura omanimelise blogiga ning 2016. aasta suvel noppis neiu Eesti Blogiauhindadelt lausa kolm auhinda. Peagi täitusid miljon videovaatamist ning blogi kasvas suurel kiirusel – külas käisid kuulsad lauljad, näitlejad ning Laura jõudis isegi Soome lõbustusparki. 

Neiu suurimaks unistuseks oli blogi abil tasuta asju saada ning endale ka sobiv peigmees leida. Nüüdseks on Laura endale mehe leidnud ning kohe on sündimas perre ka pisike beebi. Fännid võivad seega rõõmustada, sest Laura videoblogi on tagasi ja põnevam, kui kunagi varem! Lisaks ilu- ja stiilinippidele on palju arutleda ka rasedusteemadel ning külla on oodata ka palju huvitavaid inimesi, sealhulgas näiteks samuti beebiootel Getter Jaanit. 

Uhiuues blogipostituses vastab Laura oma fännide küsimustele. Kas Laura jätkab "Padjaklubis" näitlemisega, mis saab beebist? Mida arvab ta veganlusest? Kas talle meeldib rohkem elada linnas või maal? Mitut last Laura soovib saada? Kas neiu on jõudnud juba beebiasju osta? Kas tulemas on tüdruk või poiss ning mis saab lapse nimeks? 

Vastused leiad videost!