Kultuur

FOTOD | „Eesti parim pagar” toob täna ekraanile rohkelt pisaraid! (1)

Naisteleht.ee, 13. märts 2019, 13:12
Foto: Stanislav Moshkov
TV3 saate „Eesti parim pagar” viies episood paneb proovile võistlejate osavuse ja ajaplaneerimisoskuse. Valmistada tuleb kringel, mis oleks ühtaegu nii maitsepomm kui arhitektoonika meistriteos, kuid sellega ehitusülesanded veel ei piirdu. Külalisi on sel korral saates suisa kaks ehk Rainer Ildi bänd.

Saate ajaloo kõige keerulisem ülesanne - valmistada 18 küpsisest koosnev kaardimaja on võistlejaile üllatuseks. Et “kaarte segada” esitatakse retsept kohtunik Antsu kodukeeles ehk saare murdes. Osalejad lisavad küpsiseretseptile tublisti ahastust, paanikat ning kirge. Üks osaleja aga ei pea pingele vastu ning paneb meeleheites telgist plehku. 

Köögis kisub lausa dramaatiliseks. Modellist pereema Sandra näib nutune, alati dramaatiline Liina käib ringi kui sportlane, kes valmistub maailmarekordit püstitama, Noel on lihtsalt suures paanikas. Perfektsionist Sandra valab oma küpsisekuhja kohal pisaraid. Kuidas olukord laheneb, näeb juba täna õhtul kell 21.30 TV3s! 

Samal teemal

3. aprill 2019, 22:35
GALERII | Eesti parim pagar Sandra: finaali esimene ülesanne läks mul nii metsa, et olin valmis võistluse pooleli jätma!
27. märts 2019, 22:31
GALERII | Selgusid järjekordse „Eesti parim pagar“ hooaja finalistid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee