Inimesed

TOP 10 | Beebibuum! Need kaunid ja kuulsad pered saavad peagi lisa (16)

Naisteleht.ee, 11. märts 2019, 11:23
Foto: Teet Malsroos
Paistab, et staaride seas on puhkenud järjekordne beebibuum, sest rõõmsaid uudiseid kuuleb muudkui nii muusikutelt ja näitlejatelt kui ka teistelt prominentidelt. Mõned pered saavad juba mitmendat korda lisa, ent paljude jaoks on tegemist ka esiklapse ootusega. Naisteleht teeb lühida ülevaate sellest, kes täpsemalt isaks või emaks tänavu saavad!

Maarja Jakobson ja Paul Lehto

Foto: Aldo Luud

Näitlejanna Maarja Jakobson jäi märtsi alguses "Õnne 13" võtetel silma beebikõhuga. Naine rääkis Õhtulehele, et tema ja Paul Lehto perre peaks neljas laps lisanduma 20. aprillil ja oodata on tütart. Maarjal ja Pauli peres kasvavad hetkel aastal 2008 sündinud Johannes, 2010. aastal sündinud Lukas ja 2013. aastal sündinud Linda. Jakobsoni sõnul on rasedus kulgenud probleemideta: "Seekordne rasedus on kõige kergem olnud. Kuidagi kogemust on rohkem ja hirmu ei ole. Kõik on väga hästi läinud!" lausus ta. 

Luisa ja Taavi Rõivas

Foto: Martin Ahven

Samal teemal

Endine peaministri, praeguse Riigikogu liikme Taavi Rõivase ja tema lauljannast abikaasa Luisa perre sünnib tänavu kolmas laps. "See tuli suure, kuid positiivse üllatusena," sõnas Luisa Kroonikale antud intervjuus. "Kui sõbrale sündisid aasta tagasi korraga teine ja kolmas laps, siis narrisin teda, et ta peab kolme lapse ja koera mahutamiseks mikrobussi ostma," naljates Taavi, et on isegi nüüd samas olukorras. Vabariigi aastapäeval ütles Luisa Õhtulehele, et maimukese sugu on teada, ent jätavad selle saladuseks. 23. veebruaril 2009 sündis neil tütar Miina Rihanna, 29. detsembril 2016 nägi ilmavalgust aga poeg Herman.

Henry ja Maris Kõrvits

Foto: Erlend Štaub

Maris Kõrvits ja räppar Henry Kõrvits alias Genka ootavad kolmandat ühist last. Nende peres kasvab praegu kolm last: tütar Tuule Teele, poeg Karl Villem ja Marisel on eelmisest kooselust poeg Oscar Robin. 

Sven ja Jekaterina Soiver

Züleyxa Izmailova ja Joonas Laks

Foto: Heiko Kruusi

Eesti ajakirjanik, keskkonnaaktivist, poliitik, erakonna Eestimaa Rohelised juht ja Tallinna abilinnapea Züleyxa Izmailova on samuti lapseootel. "Tõepoolest, tegu on toreda jõulukingitusega nii minu perele, kui ka lähedastele. Kolmas laps on meie perre tulekul ja tähtaeg peaks olema minu sünnipäeva paiku, 13. juunil," rõõmustas Zuzu detsembri lõpus Õhtulehele antud intervjuus. Zuzu abikaasa on erakonna Eestimaa Rohelised juhatuse liige Joonas Laks, nende peres kasvab juba kaks last – poeg ja tütar. 

Tanel Padar ja Lauren Villmann

Muusik Tanel Padar teatas pühapäeva õhtul sotsiaalmeedia vahendusel, et tema kaunis kihlatu Lauren Villmann on lapseootel. Paar kihlus möödunud suvel Como järve ääres. "Kui oled mitu kuud planeerinud, et teed seda 30. juunil... aga lihtsalt õige hetk otsustab saabuda mitu päeva varem... esitlen teile oma kihlatut," rõõmustas Tanel Instagramis.

Grete Klein ja Ergo Kuld

Menusarja "Padjaklubi" näitlejatar Grete Klein ja tema produtsendist kallim Ergo Kuld teatasid oktoobris sotsiaalmeedia vahendusel, et nende perre on sündimas esiklaps. Mõned kuud hiljem avaldas paar veel ühe armsa uudise – Ergo libistas oma elukaaslase sõrme kihlasõrmuse!

Getter Jaani ja Ott-Sander Palm

 

Lauljatar Getter Jaani teatas jõuluõhtul Instagramis, et tema ja Ott-Sander Palmi perre on sündimas esimene laps. Naine kinnitas ajakirjale Anne&Stiil, et laps on planeeritud ja oodatud. „Kuna ootasime teda mõlemad, siis olime loomulikult väga-väga õnnelikud. See ei jõudnud kaua kohale, seda enam, kui ta alguses ei liigutanud nii aktiivselt, et ma seda tundnud oleks.“  Möödunud kuul TV3 "Seitsmestele" antud intervjuus paljastas naine ka oma esiklapse soo. Getter ootab tütart ja Ott-Sanderiga on vaikselt hakatud ka erinevaid nimevariante kaaluma: "On variante olnud, aga seda kindlat veel pole. Eks kui me näeme teda, siis see nimi ka tuleb!" seletas ta. 

Allar Jõks ja Heidi Vilu

Foto: Teet Malsroos

Allar Jõks ja tema kihlatu Heidi Vilu saavad peagi lapsevanemateks. Heidi kinnitas presidendi vastuvõtul Õhtulehele, et maimuke sünnib varakevadel ehk juba üsna pea. „Me hoiame sellel veel saladuseloori, sest kunagi ei saa ju sada protsenti kindel olla,“ ei tahtnud paarike maimukese sugu veel avalikustada. „Endal on meil aimdus olemas, aga suurele ringile ei julge veel öelda.“

Beebilõust ja Ingrid Mänd

Paari lapseootus tuli ilmsiks detsembris. Kui esialgu ei soovinud kumbki teemat kommenteerida, siis Elu24 veergudel avaldatud fotod ei jätnud kahtlusteks enam ruumi.  "Oleme käinud koolitustel, mis on sünniga seotud. Just tulime lapse esmaabikoolituselt," rääkis Beebilõust ehk kodanikunimega Andrus Elbing räppar Aropi endise mänedžeri Kristina Pärtelpoja kokasaates, et valmistub põhjalikult lapse sünniks. „Sain päris tugeva šoki, mis imeasju lapsega juhtuda võib. Praegu mõtlen, et kui neid asju ei teaks ja mingi õnnetus juhtub, siis sureks laps ilmselt koju ära, ei oskaks tõesti midagi teha.” Ingrid vihjas mõned nädalad tagasi, et nende perre on oodata plikatirtsu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee