Foto: WENN.com / Vida Press
Naisteleht 28. veebruar 2019 15:44
90ndate hittdraama "Beverly Hills, 90210" kirev seltskond saab sel suvel taas kokku! Telekanal Fox teatas hiljuti, et valmimas on sarja kuueosaline uusversioon nimega "90210" (Loe lähemalt SIIT) ning sel puhul on igati paslik meenutada, mis on saanud Donnast, Kellyst, Brandonist ja nende koolikaaslastest!

Naisteleht heidab pilgu "Beverly Hills, 90210" kõige ikoonilistematele staaridele, kellest nii mõndagi on tänasel päeval raske ära tunda. Vaata pilte ja vaju nostalgia hõlma!

Donna Martin ehk Tori Spelling

Foto: Everett Collection / Vida Press & Xavier Collin/Image Press Agency/Scanpix

Pärast Foxi sarja on naisel olnud käed-jalad tööd täis. Ta lõi kaasa mitmes indie-filmis, oma tõsieluseriaalis ja aastal 2008. sai teda näha ka "Beverly Hills, 90210" uusversioonis. Tema autobiograafia "Stori Telling" jõudis New York Times'i menuraamatute nimistusse.

Dylan McKay ehk Luke Perry

Foto: Rex Features / Vida Press & MPI99/Capital Pictures/Scanpix

Luke Perry kehastab tänasel päeval hetke kõige kuumemas noortesarjas "Riverdale" Fred Andrewsit.

Kelly Taylor ehk Jennie Garth

Foto: Everett Collection / Vida Press & AP / Scanpix

Garth naasis koos Spellinguga aastal 2008 Beverly Hillsi. Ta oli vahepeal tuntud ka kui Valerie Tyler seriaalist "What I Like About You" ning telekanali CMT eetris jooksis tema tõsielusari "Jennie Garth: A Little Bit Country".

Brandon Walsh ehk Jason Priestley

Foto: Everett Collection/ Vida Press & BT/ADM/Capital Pictures/Scanpix

90ndate teismelised teavad teda kui Brandon Walshi, kuid noorte jaoks võib ta tuttav olla ka kui Richard "Fitz" Fitzpatrick seriaalist "Call Me Fitz".

Brenda Walsh ehk Shannen Doherty

Foto: Everett Collection / Vida Press & TM/ROT/Capital Pictures/Scanpix

Doherty kuulsaimate rollide hulka kuuluvad Maggie Malene filmis "Girls Just Want to Have Fun", õel tüdruk Heather mustas komöödias "Heathers" ja Prue Halliwell seriaalis "Võluvägi". Ka tema naasis Beverly Hillsi seriaali 2008. aasta uusversioonis.

David Silver ehk Brian Austin Green

Foto: Everett Collection / Vida Press & Steve Buckley/BuzzFoto.com/Scanpix

Brian Austin Green oli püsitegelane seriaalides "Terminator: The Sarah Connor Chronicles", "Freddie" ja "Anger Management".

Steve Sanders ehk Ian Ziering

Foto: Wenn Ltd / Vida Press & AFP / Scanpix

Steve Sandersist sai Fin Shepard "Sharknado" filmisaagas.

Andrea Zuckerman ehk Gabrielle Carteris

Foto: Rex Features / Vida Press & ZUMAPRESS.com / Scanpix

Ta on kaasa löönud mitmetes teleseriaalides, kuid näitlemise kõrval on tema kõige märkimisväärsemaks ametiks hoopis Ekraaninäitlejate Gildi presidendi oma.