Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Kui lapse eesmärk ei ole olla seksikas tibi, kes mehi murdma asub, siis ei lühenda värvilised juuksed mitte kuidagi tema lapsepõlve (18)

Helen Kõpp, 16. veebruar 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Mõni aeg tagasi tekkis suur arutelu, sest blogija Mallukas lubas oma tütrel juuksed lillaks värvida. Mind paelus see teema mitmel põhjusel: mulle meeldib juukseid värvida ning ka minu laps on varsti sellises vanuses, et midagi taolist nõuda. Küll leiti, et lasteaialaps peab ikkagi veel laps olema ning mitte ennast ehtima ehk oma lapsepõlve pikendama. Küll võrreldi juuste värvimist kunstrindade panekuga. Küll öeldi, et lapse igale tahtmisele ei tasu järele anda. Küll võrreldi juuste värvimist kõrvade augustamisega. Kas mina, liberaalse hoiakuga inimene, lubaksin oma lapsel tulevikus juukseid värvida?

Alustame sellest, et minu meelest kõik, kes arvavad, et lapse juuste värvimine on tema lapsepõlve lühendamine, eksivad. On teada, et Malluka laps soovis endale ponijuukseid. Olen poes näinud igasuguseid lilla lakaga ponisid, millega lapsed mängida armastavad. Nii et kui laps tahab olla lustliku poni moodi, siis see ei ole mitte kuidagi lapsepõlve rõõmude vähendamine. Tegelikult isegi vastupidi – lapse töö ongi mäng ning kui lillad juuksed mängulusti suurendavad, siis on ta õnnelik laps edasi. Ma ei arva, et ainult täiskasvanud tibid võivad juuksed lillaks värvida, et veelgi seksikam paista.

Samal teemal

20. aprill 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas näha und niimoodi, et sul oleks nõnda lõbus, et ei peagi klubisse minema?
13. aprill 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Mõtlesin endale kiirabi kutsuda, sest lõpututest oksekrampidest oli roietesse terav valu löönud
23. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ootasin nagu sütel istudes, et Carmen keerab kohe seljalt kõhule, aga seda ei juhtunud
16. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Mul on Carmeni magamatuse tõttu tekkinud insomnia

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee