Inimesed

Eestlanna Thea hoiatab lõunamaiste hurmurite eest: neid huvitab üksnes raha ja pääs tõotatud maale 

Verni Leivak, 6. veebruar 2019, 08:00
TEAB, MILLEST RÄÄGIB: Thea on ka ise klassikaliste hurmuritega lävinud. Nii mõnedki on talle kui ajakirjanikule avanud oma südame ja jutustanud avameelselt suhetest Susannade, Olgade ja Isabelladega. Need meeldivad vestlused on Theale avanud nii antud maa erinevaid külgi kui ka selgitanud «beznessi» täpsemat olemust.Foto: Martin Ahven

Kuku raadio igapühapäevase sarisaate «Reisirada» autor Thea Karin nendib viimastel aastatel maailmas ringi rännates, et Eesti naised langevad üha rohkem kaunite tõmmude meeste armulõksu. On ülim aeg neid veel kord hoiatada.

Thea Karin (59) on pika reisiajakirjaniku karjääri vältel väisanud väga paljusid maid – kaasa arvatud mitmed Põhja-Aafrika ja Kagu-Aasia riigid, lisaks Mali, Tansaania, Sri Lanka. Just neist päikesest paitatud maadest võib eriti rohkesti leida võluva naeratusega tõmmusid mehepoegi, keda Thea tavatseb hurmuriteks nimetada.

«Saan täiesti aru, miks nad Euroopa naistele nii väga meeldivad. Hurmur on mees, kes teab täpselt, mida kargelt põhjamaalt saabunud naine ihaldab. Need mehepojad räägivad täpselt seda, mida õrnem sugu kodumaal ei kuule. Euroopa mehed ei jaga ju peaaegu kunagi komplimente ja nende silmad ei sära sel moel.»

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee