Mitmesugust

VALID PUHKUSEREISI? Nelja lapse ema Liina Pulges: "Enne lastega reisile minekut tasub teha eeltööd." 

Liina Metsküla, 2. veebruar 2019 11:26
SOOJAL PUERTO RICO SAAREL: Kui majutuse broneerimisel pole lisatingimusi, siis sihtkoha valikul on tähtis turvalisus, soodne hind ja soe päike.Foto: Erakogu
«Kui minna lastega reisima, jäävad peod ja suuremad kultuurisündmused pigem ära, sest kesksel kohal on nemad. Vanemad peavad siiski leidma selliseid kohti, kus väikestel pereliikmetel on põnev. Selle jaoks tasub enne reisile minekut teha eeltööd,» räägib nelja lapse ema Liina Pulges.

Liina ja tema abikaasa Oliveri perekonnas kasvavad Karl (9), Teele (8) ning kaksikud Priit ja Mihkel (3). Liina on käinud reisimas nii kahe kui ka nelja lapsega ja tõdeb: mida rohkem põnne, seda keerulisem. Loomulikult algab reisiettevalmistus sellega, et valida koht, mis meeldiks täiskasvanutele ja lastele. «Meil on pileteid soetades kaks peamist kriteeriumit: hind ja see, et päike paistaks. Muidugi on ülioluline ka turvalisus, sest praegu me näiteks Egiptusesse (detsembris plahvatas Giza püramiidide lähedal turistibuss – toim) minna ei riskiks,» selgitab pereema.

Samal teemal

03.01.2019
PÕNEV HOBI! Tallinlanna Annely käib reisimas, et püüda kauneid liblikaid
01.01.2019
REISISOOVITUSED! Kuhu tänavu rännata?
01.01.2019
REISI TARGALT: sõlmi kindlustus, tee dokumentidest koopia ja ära kaota välismaal valvsust!
30.00.2019
Kuidas reisida soodsalt – siin on 17 nõuannet!