Blogid

ANU VALIMISBLOGI | Kas on normaalne, et laseme oma riiki juhtida lollidel ja hääletame valimistel järjekindlalt lollide poolt? (60)

Anu Saagim, 24. jaanuar 2019 19:19
Foto: ERLEND STAUB
Seltskonnaveergudel kribatakse, et koos minuga kandideerib parlamenti ka minu hea sõbranna, staarmeikar Reet Härmat ja et mõlemad oleme otsustanud kandideerida riigikogusse roheliste nimekirjas. Peab paika, aga Reet on Eestimaa Rohelised nimekirjas olnud juba aastaid ning üsnagi oluline mõjutaja, et seekord minagi selle otsustava sammu tegin. Aeg on soodne, sest suur osa eestlastest on hakanud mõtlema südamega.   

Puhta südametunnistusega Eestis tunnevad inimesed end osana riigist – nii on kirjas Eestimaa Roheliste programmis. Kodanikuühiskond on tugev ja aktiivne, seistes enda huvide ja õiguste eest. Ma olen Eesti riigi kodanik ja hoolin kohast, kus ma elan ning püüan igati olla kindel, et seda maad ja kaaskodanikke koheldaks õiglaselt. Olen kaastundlik ja empaatiavõimeline. Proovin märgata muutusi meie ümber. Ja kohtudes Zuzuga  saates “Hommikusöök staariga”, nakatusin samuti “rohelisest pisikust”.

Samal teemal

18.04.2019
VIDEOINTERVJUU | Marta Vaarik: "See oli suur trauma, kui ma lavakasse sisse ei saanud. Mu isa polnud pärast seda enam ebausklik."
19.03.2019
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Nõid Alisa näljastreigist: kedagi poleks kottinud, kui ma oleksin ära surnud
04.03.2019
Anu Saagim: ärimehed pakkusid rohelistele raha tingimusel, et me enam Rail Balticust ei räägiks
27.01.2019
ANU VALIMISBLOGI | Loomad ei saa hädaabinumbrile helistada ja end lolli inimese eest kaitsta