Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi (34)

Helen Kõpp, 12. jaanuar 2019 12:00
Helen ja CarmenFoto: Erakogu

Kui ma esimene kord oma sünnitusest blogisin, olin täiega õnnelik, et lõpuks kõik hästi lõppes, ning traumeerivaid asju hoian ma enese teadmata enda sees pikalt peidus. Seetõttu ma polegi pikemalt rääkinud seda karmi poolt sünnitusest, milleks oli sünnitamine järelvalve ja toetuseta haigla eelsünniosakonna koridoris. Siiski olen väga tänulik kõikidele headele töötajatele, kes sünnitustoas, ning ka hiljem, minu ja Carmeni eest hästi hoolitsesid!

Koostasin omale rasedana sünnitusplaani. Plaanisin tuhude ajal vannis mõnuleda, aeg-ajalt seljale dušši lastes, ning palli otsas hüpates. Plaanisin kuulata telefonist rahustavad dubstep-muusikat ja mingil hetkel saada selga rahustava epiduraalisüsti. Ilmselgelt on see kõik võimalik ainult sünnitustoas, mimtte kuskil mujal. Ma ei arvanud, et sünnitus täpselt plaani järgi kulgeb, kuid ma ei osanud arvata ka seda, et ma beebi peaaegu kuhugi haigla eelsünniosakonna tualetipotti sulpsatan. 

Minu lugu algas sellest, et mul hakkasid looteveed õrnalt nirisema. Kuna sünnitegevus polnud veel alanud, saadeti mind koju, et tuleksin 12-tunnise ooteperioodi järel tagasi veeni antibiootikumi saama. Läksin rõõmsalt tagasi ja mind kirjutati ilusti eelsünniosakonda sisse. 

Samal teemal

13.04.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Mõtlesin endale kiirabi kutsuda, sest lõpututest oksekrampidest oli roietesse terav valu löönud
02.03.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmenil on endiselt gaasivalud, sest ta on oma lühikese elu jooksul saanud tohutult antibiootikume
16.02.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kui lapse eesmärk ei ole olla seksikas tibi, kes mehi murdma asub, siis ei lühenda värvilised juuksed mitte kuidagi tema lapsepõlve
09.02.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeniga jalutades pidin vankrit otseses mõttes üle kivide ja kändude lükkama, kuna sile asfalt oleks protestikisa tekitanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee