Inimesed

Pearu Paulus 25 aastat laval: «Meie hiilgeajad kestavad tänini!» 

Silja Paavle, 12. detsember 2018 06:00
Foto: Daisy Lappard

«Oleks äge, kui saaksin sama kuulsaks kui Ivo Linna,» mõtles Pearu lapsena. Kuidas kuulsust mõõta, on vaieldav, kuid lapsepõlveunistus täitus – veerandsada aastat siinse muusikamaailma tipus triivides on ta saanud teha täpselt seda, mis talle meeldib.

Rääkides näiteks Pearu Pauluse (51) ansamblist 2 Quick Start, mis tähistab enne jõule oma 25. sünnipäeva suure kontserdiga, ei saa kuidagi meenutada pika tegevuseaga bändi hiilgeaegu. «Praegu ongi hiilgeajad,» kinnitab laulja. See tähendab, et endiselt annab ansambel sadakond kontserti aastas. Peale terve põlvkonna nende muusikaga üles kasvanute jagub fänne igasse Eestimaa otsa ja noori austajaid tuleb üha peale.

Mis on pikalt tipus püsimise saladus? «Ehk on asi selles, et meil pole kunagi munad ühes korvis olnud. Vahepeal jäi enda bändi tegevus tagaplaanile. Tegutsesime aktiivsemalt stuudios ja teiste artistide produtseerimisega,» pakub Pearu, kelle visiitkaardil võiks laulja tiitli kõrval kirjas olla veel laulukirjutaja ja produtsendi amet. Nendest tegevustest ühte lemmikut ei oska mees välja tuua, sest kõik täiendavad üksteist ja meeldivad talle sestap ühtviisi.

Samal teemal

31.10.2019
GALERII | 2 Quick Start: müüsime kaks lugu konkureerivatele plaadifirmadele ja saime mõlemalt 40 000 krooni
01.02.2019
VÕIMAS ANTIDEPRESSANT: laulmine parandab enesetunnet ka neil, kes viisi ei pea!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee