Inimesed

«Hüpnoos on lihtsalt veel üks võimalus inimesi aidata.» 

Kristi Kool, 6. juuni 2018 06:00
Foto: Triin Maasik

Hüpnoterapeut Maris Saar kinnitab, et hüpnotiseerimine ja selle abil inimeste aitamine on täiesti õpitav oskus. «Ei ole mulle ka midagi nii­sama sündides kätte tulnud, selle taga on suur töö.»

Puuriva pilguga Maris Saar (31) sai laiemale üldsusele tuntuks telesaatest «Hüpnotisöör», kus ta Marissa nime all tegutsedes hämmastas nii saates osalejaid kui ka isegi kodudes diivanil istunud televaatajaid.

Maris tegi saadet kaks hooaega ega kahetse sellest hetkegi. «Kõige tänuväärsem on see, et inimesed said hüpnoosi kohta rohkem teada. Kuna teles polnud võimalik ajapuuduse tõttu kogu protsessi näidata, jäi kindlasti paljudele mulje, et ma teen lihtsalt nipsu ja mured ongi läinud. Nii see siiski ei käi ––hüpnoos ja hüpnoteraapia vajavad ka enda panust. Aga mitmed teised hüpnotisöörid saatsid mulle pärast saadet positiivset tagasisidet ja tänasid meie ala tutvustamise eest,» on naine rahul. «See hüpnoos, mida meie teeme, on oluline just seetõttu, et toob teadlikkust inimese ellu. Ta ise saab aru, miks ta teeb, tunneb ja kogeb nii, nagu see on. Selle pealt saab hakata asju lahendama. Inimene hakkab lõpuks oma sisetunnet kuulama,» kinnitab Maris ala tutvustamise olulisust.

Samal teemal

24.11.2019
Hüpnotisöör Maris Saar avameelselt depressioonist: vaata elu täiesti neutraalselt
29.03.2019
INTERVJUU | Kirsti Timmer: ära ole kaasalohiseja, vaid võta eluohjad enda kätte!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee