Kultuur

Teadussaate «Rakett 69» selle hooaja võitja: «Supervõimeid mul ei ole, superstaar vist olen.» 

Helle Rudi, 9. mai 2018 06:00
Foto: Riho Västrik

Hinnalise auhinna koju viinud Kadi Siigur oleks võinud vabalt kandideerida ka saatesse «Eesti otsib superstaari», sest talenti juba jagub.

Kadi (17) on «Rakett 69» tegemistega kursis esimesest hooajast, kuigi oli teadussaate algusajal kõigest kaheksa-aastane. Neiu sõnul pole ta koos isa, ema ja õega tõesti ühtegi saadet vahele jätnud ning osaliste proovilepaneku jälgimisest sai peres suisa omamoodi traditsioon. «Käisime tavaliselt laupäeviti maal ja istusime igal õhtul nagu kellavärk koos teleri ette,» meenutab ta ammuseid aegu.

Praegu Hugo Treffneri gümnaasiumi 10. klassis õppiv Kadi mõtles enne saatesse kandideerimist hoolikalt. Tegelikult oleks ta võinud juba eelmisest hooajast osa võtta, ent julgusest jäi veel vajaka. «Sain suvel laagris olles emalt telefonikõne. Ema oli vestelnud saate kohtuniku Riin Tammega, kes palus mulle edasi öelda, et kui ma ise ennast kirja ei pane, tuleb mul temaga pikem jutuajamine,» muigab võitja. Teine põhjus avalduse esitamiseks oli eelmisel ja sel hooajal 15 parima hulka jõudnud Leonid Zinatullin. «Leonidist sai Treffneris mu klassivend. Tundsin saate vastu suurt huvi ja pinnisin temalt ikka üksjagu tausta­infot,» tunnistab Kadi. Riho Västrik

Samal teemal

05.01.2019
„Rakett 69” alustab üheksanda hooajaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee