Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Olen proovinud Carmenit magades tissi otsast ära võtta, aga see lõpeb suure vihase kisaga (39)

Helen Kõpp, 5. jaanuar 2019 12:00
Helen KõppFoto: Erakogu

Mul on tunne, et mina ei oska beebit magama panna. Mõnel hirmsal hetkel, kui Carmen magama ei jää, haaran oma lemmiku, Google’i, ja uurin, kas uinutan last õigesti. Kuna internetist saab igasuguseid vastuseid, jõuan beebi kasvatamise raamatust ja Google’ist saadud tarkusi seedides järeldusele, et peaksin tegema täpselt nii, nagu sisetunne ütleb.

Nagu teate, sündis Carmen hädaga, et ta ei maganud. Teda ei saanud muudmoodi magama panna kui liikuvas vankris või autos. Mäletan, et guugeldasin unepuudusest hullununa, millal vastsündinu kõrvalt magada ning populaarseim vastus oli, et maga siis, kui beebigi. Nalja teete või?! Magan roolis või vankrit lükates? Tol ajal magas Carmen veidi öösel, aga hommikul kiirustasin ma välja ainult Carmeni une tagamiseks. Sõitsin autoga loksutades kuhugi, kus vankri välja koukisin, andsin vahepeal rooli taga tissi (mitte sõites), panin ta vankrisse ning jalutasin.

Samal teemal

13.04.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Mõtlesin endale kiirabi kutsuda, sest lõpututest oksekrampidest oli roietesse terav valu löönud
09.02.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeniga jalutades pidin vankrit otseses mõttes üle kivide ja kändude lükkama, kuna sile asfalt oleks protestikisa tekitanud
19.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Nüüd mõistan, miks beebiemmed „Vapraid ja ilusaid“ vaatavad, selle veniv stsenaarium on lapsega tegelemise kõrvalt suurepärane!
12.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee