Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Mul on tähtsamaidki kohustusi kui välja mõelda, kuidas meestele klouni mängida (4)

Helen Kõpp, 22. detsember 2018 12:00
Foto: Martin Ahven

Mind paneb mõtlema, miks on nii palju pojusid, kes ei kasvagi vanusele vaatamata suureks? Tean juba ette vastust, et häid ning asjalikke mehi on olemas küll ja veel. Kuid pean seekord vajalikuks pöörduda just poisikese suhtumisega meessoost isikute poole, et neid oma elus vähendada. Äkki leiavad nad tänu mu selgitustele ka tee meheks saamise juurde.

Teate küll, poisikesed on need, kes räägivad: „Tahaks sinuga kokku saada, aga ei tea kus ja millal, kuid tahaks sind vaadata.” Kõikide eest ma küll kosta ei saa, kuid naisena tean, mis teistele naistele meeldib. Imestan, kuidas on ikka veel mehi, kes ei tea, kuidas naist ära võluda. Mõni käitub nagu tõeline poisike ning siis imestab, kuidas naised temaga isegi tutvuda ei viitsi. Mina vastutan üksi kahe inimese eest, kes on mulle väga kallid – minu laps ning mina ise. Eelnev lause pole vaid sõnakõlks, seega laskugem detailidesse.

Samal teemal

16.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Kui lapse eesmärk ei ole olla seksikas tibi, kes mehi murdma asub, siis ei lühenda värvilised juuksed mitte kuidagi tema lapsepõlve
19.00.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Nüüd mõistan, miks beebiemmed „Vapraid ja ilusaid“ vaatavad, selle veniv stsenaarium on lapsega tegelemise kõrvalt suurepärane!
12.00.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
05.00.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Olen proovinud Carmenit magades tissi otsast ära võtta, aga see lõpeb suure vihase kisaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee