Inimesed

Erika Salumäe: „Elada tuleb hetkes, nüüd ja praegu.“ 

Verni Leivak, 12. detsember 2018 14:40
TAAS KODUMAAL: Advendiaja otsustas olümpiasangar Erika Salumäe veeta Eestis. Lisapõhjuse andis selleks tema raamatute ilmumine. "Triinu lugude" teine osa ilmub kuu lõpu poole.Foto: Daisy Lappard Meik: Helina Eha (HC Stuudio) Riietus: Sportland

Kes oleks osanud arvata, et kahekordne olümpiavõitja ja kahekordne maailmameister Erika Salumäe kirjutab lasteraamatu?! Ja sangarile omaselt mitte ühe, vaid lausa kaks korraga!

Neil päevil jõuab lugejateni raamat "Triinu lood". Nagu märgitakse teose sünopsises, on selle peategelaseks elavaloomuline tumedate juuste ja tõmmu nahaga kõhn Triinu, ühe Eestimaa lastekodu üsna pea seitsmeaastaseks saav kasvandik. Tüdruk, kes sarnaselt kaaslastega unistas emast ja isast, kodust ja perekonnast ning kuigi lastekodus oli palju reegleid ning lapsed pidid kõike koos tegema, tahtis Triinu maailma iseseisvalt tundma õppida. Lihtsalt ringi joosta, lilli noppida, kõva häälega karjuda või niisama seisatada ja vaadata, kuidas järvevesi sillerdab ning linnud puuokstel siristavad.

Raamat "Triinu lood" jutustab sellest, kas ja kuidas tema unistused täitusid.

Samal teemal

12.11.2018
Erika Salumäe jõulud Hispaanias

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee