Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Külastasin uut kaubanduskeskust ning kartsin, et meid Carmeniga lastakse pommiga õhku (6)

Helen Kõpp, 17. november 2018 12:00
Helen ja CarmenFoto: Erakogu

Mul on palve siin mõnele üksikule õelale lugejale: pealkirja põhjalt kurja kommentaari kirjutamise asemel otsi mind hoopis üles päriselus või kirjuta mulle otse, oma nime alt. Saame kokku ning ütle näost-näkku mulle kõik südamelt ära! Jätsin oma eelmises postituses, kus muretsesin õelate inimeste pärast, ütlemata, et ma ei loe ise anonüümseid kommentaare. 

Seda ühe kunagise juhtumi tõttu. Nimelt, jätsin oma blogipostitusse ühel korral mitmeid põnevaid küsimusi õhku rippuma ning lootsin, et kommentaarides tekib põnev arutelu neil teemadel. Läksin pärast loo ilmumist vaatama, mida teised arvavad näiteks sellest, et korras põletikunäitajaga beebile määrati nahalööbe korral veeni antibiootikume. Mida ma aga oma kurvatuseks ei leidnud, oli mõistlikke arvamusi ning toredat arutelu. Kommentaaridest kajas vastu kiusajate jutt. Kuid ma sain aru, et need õelad üksikud kommenteerijad haavavad hoopis teisi inimesi minu ümber.

Samal teemal

02.02.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei ole inimene, kes kilkaks teistele täiskasvanutele, et lasime suure puuksu
12.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Oleksin Carmeni peaaegu haiglakoridoris sünnitanud, sest töötajad väitsid, et mu sünnitegevus veel ei käi
05.01.2019
HELENI BEEBIBLOGI | Olen proovinud Carmenit magades tissi otsast ära võtta, aga see lõpeb suure vihase kisaga
29.12.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Kui sain mullu öelda, et see oli mu elu raskeim aasta, siis 2018. aasta trumpas eelmise üle

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee