Ilu ja mood

GALERII | Juss Haasma ja Birgit Sarrap näitavad sügistrende 

Naisteleht.ee, 5. november 2018 12:56
Foto: Liina Notta
Karolin Kuusik soovitab sügiseks velveti taas kapist välja otsida, et kargetele sügisilmadele moekalt vastu minna.Käesoleva sügise trendide näitlikustamiseks riietas tuntud Eesti stilist Karolin Kuusik Juss Haasma ja Birgit Sarrapi sügismoele vastavatesse rõivastesse ning jagab kasulikku nõu, mida langevate lehtede ajal kodust välja minnes selga võiks panna.Võta velvet kapist välja„Kantavate materjalide osas on praegu moemaailmas suurimaks uudiseks 70ndatest pärit ning 90ndatel populaarsust nautinud velvet. Velvetjakk mõjub uudselt ja värskelt just meeste seljas,“ selgitab Kuusik.Sellest ka Jussi seljas olev pruun jakk, mis näitlikustab hästi materjali, millega tasub sel sügisel riideid valides eksperimenteerida.

Foto: Liina Notta
Foto: Liina Notta


Pane selga plisseerseelik

„Selle hooaja tõeline hitt on plisseerseelikud. Väga magus moepala on näiteks loodusmustritega või geomeetriliste mustritega seelik,“ ütles Kuusik.

Birgitile valitud plisseerseelikut kaunistavad rohekad ja beežikad toonid, mis sobivad sügisesse õhustikku eriti hästi.

„Kleidiga koos kannab Birgit musta toppi, mille sarnast võib näha ka tema värske plaadi „V“ esikaanel, seega on selgelt tegu hea särgiga, mida on võimalik kanda erinevates oludes. Sarnaselt teistele asjadele on ka musta toppi võimalik kerge vaevaga sobitada paljude erinevate toonidega, mis muudab särgi väga mitmekülgseks riideesemeks,“ sõnas Kuusik.

Kata end pehme kunstkarusnahaga

Kui sügisene tuul kipub rohkem liiga tegema, siis mõnusa soojustusena tasub kaaluda kunstkarusnahkset üleriiet kas jaki või kasuka kujul.

„Birgiti jakk sobib kenasti kokku ka kogu ülejäänud komplektiga ja lisab vaheldust. Sügisel on sellega muidugi ka hea soe,“ rääkis Kuusik.

Seega tasub sügisel riietudes tähelepanu pöörata pruunidele, rohelistele ja beežidele toonidele. Suvist neooni enam kanda ei saa, kuid see ei tähenda, et värvid riietusest kaoksid. Meeste puhul tasub kaaluda kõrge kraega pullovere ja velvetit ning naistel plisseerseelikuid, kunstkarusnahka ja moodsaid aksessuaare, mida kogu komplektile lisada.

Foto: Liina Notta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee