Inimesed

Teleajakirjanik Imre Kaas annetamisest: hüva eesmärgi nimel ei ole mul kunagi rahast kahju 

Naisteleht.ee, 29. oktoober 2018 19:45
Foto: Laura Oks
Jõulud pole sugugi kaugel. Vähemalt mitte telekanalite jaoks, kel juba ammu paigas pühadeprogramm ja valmimisel saated. Seekord räägib Naistelehe lugejatele oma tööst TV3 heategevussaate "Inglite aeg" juht Keili Sükijainen. Naine loodab, et ka seekord tulevad inimesed jõudumööda appi ja viis raskes olukorras abivajajat saavad oma elu muuta. Meie aga küsime seekord, mille või kelle heaks ollakse nõus annetama.

Teleajakirjanik Imre Kaas: "Hüva eesmärgi nimel ei ole mul kunagi rahast kahju olnud. Olen toetanud nii kodutute loomade varjupaika, lastekodu kui ka andnud raha vähiravi toetuseks. Toidupanga kampaaniate ajal poetan üht-teist ka nende korvi. Olen nõus alati annetama, kui saan olla kindel selles, kuhu minu pisike toetus läheb. Eriti tänuväärset selgitustööd teeb näiteks portaal Hooandja, kus on projekti juures selge kirjeldus ja eesmärk, mille jaoks annetusi kogutakse. Igaüks leiab sealt endale sobiva projekti, millele hoogu anda. Geniaalsetele tänavamuusikutele poetan kah alati mõne euro. Nad on vahvad! Ainsad, kes jäävad minu tähelepanuta, on need poeparklas raha nuiavad tegelased, kel on iga päev üks ja sama jutt: "Mul on bussipileti rahast kaks eurot puudu, palun andke!""

undefined Foto: Daisy Lappard

Vasta samale küsimusele meie Facebooki-lehel ja osale loosimises. Seekord paneme välja kena ja praktilise koti, mis sobib väiksemale reisile või miks mitte ka trennis käimiseks. 

Eelmine kord küsisime, milline nali ajab sind naerma. Kuivale nahale mõeldud Avoni ihupiima saab endale SILVE INNOS. Palume auhinna kättesaamiseks helistada kuu aja jooksul tööpäeviti kell 9.00–17.00 telefonil 666 2600.

Foto: Laura Oks

Samal teemal

11.11.2018
TV3 VIDEO | Heategevussaates „Inglite aeg“ laulavad seekord näosaate tähed