Inimesed

KASPAR VELBERGI ELU TEATRI JA PERE VAHEL: „Näitleja päris suhkrust poiss ka olla ei saa!“ 

Kristi Kool, 25. oktoober 2018 12:13
VALIKUD: "Mul pole kindlat eelistust, millist žanri teha. Film on hea vaheldus teatrile. Ma ei põlga ära ka seriaali või reklaami. Muidugi on kuskil piirid ja otsustan neist lähtuvalt. Aga kui midagi teha, siis korralikult!"Foto: Daisy Lappard, Teet Malsroos, erakogu

Kaspar Velberg jagab elu teatri ja pere vahel ning näpistab vahel mõne päeva kalastuseks. "Mul pole eelistusi, kas film või teater, komöödia või draama. Püüan südametunnistuse järgi tööd teha – kui puudutab mind ennast, on lootust, et puudutab ka teisi."

Näitleja Kaspar Velbergi (29) näojooned sobivad suurepäraselt süngele karakterile: teravad põsesarnad, tugev lõuajoon ja pilk, mis võib vastavalt rollile olla ääretult pahaendeline või hoopis hingekriipivalt kurb. Seetõttu on mõnevõrra ootamatu, et reaalses elus pole kogu sellest traagikast Kaspari näos virvendustki. Ta on rõõmsameelne noor mees, kelle elu on kulgenud rahulikku rada. Nagu ta ise ütleb: põhikoolis sai ikka mõni lollus tehtud, aga midagi kriminaalset sealt küll ei leia.

"Mul on elus valutult läinud," tõdeb näitleja. Kaspari kinnitusel on tal kindlasti vedanud, sest sattus koolipõlves heasse seltskonda. Hobid hoidsid poissi õigel teel.

Samal teemal

03.01.2019
Kaspar Velberg: „Ma pole vist elus nii palju naernud ja naeratanud kui nüüd, pärast tütre sündi.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee