Kultuur

Tee tõbedele veebikliinikus tuul alla: kas virtuaalkliinikust on abi?! 

Triin Raestik, 26. oktoober 2018, 13:46
TUTTAV TOHTER ON PAREM: Tallinlanna Ülle eelistab veebikliinikule oma arsti, kes on teda juba aastaid ravinud. Virtuaalkliinikust on naise sõnul aga kasu neil, kel tervisekindlustust pole või kes perearstiga ei klapi. Ka välismaalastele on see hea võimalus.Foto: Daisy Lappard, Fertilitas, Minudoc

Neid olukordi tuleb ikka ette, kus sooviks arstiga kohe konsulteerida, kuid paraku ei leidu tohtri graafikus ühtki vaba aega. Kuidas sulle tundub aga mõte terviseküsimustes arstiga nõu pidada otse kodudiivanilt?

Äsja avatud internetikeskkonnas www.minudoc.ee saab videovisiidi broneerida perearstile ja -õele, psühholoogile, füsioterapeudile, naistearstile, ämmaemandale, toitumisnõustajale, üldarstile ning lasteõele.

Virtuaalkliiniku loojad on veendunud, et sel moel saab võrreldes senisega jalavaeva oluliselt vähendada. Samuti muudab virtuaalkliinik arstiabi kättesaadavamaks ja mugavamaks, sest kohale minna ei ole tarvidust. Kui (tahvel)arvuti või videokõnet võimaldav nutitelefon olemas, saab arstiga silmast silma konsulteerida kasvõi Kapa-Kohilast, nagu eestlased kaugeid ääremaasid poolnaljaga nimetada armastavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee