Inimesed

Baleriin Age Oks naudib sügist metsas 

Naisteleht.ee, 12. oktoober 2018, 16:04
Age Oks Foto: Stanislav Moškov
Sügav sügis on käes. Leidub neid, kelle jaoks on see aasta kõige inspireerivam aeg, kuid ka neid, kes tahaks koos rändlindudega päikeselisemasse ja soojemasse kohta kolida. Milline inimene oled sina, kas sügis meeldib sulle?

Baleriin ja õpetaja Age Oks: "Ilusate ilmade korral on sügis üks mu lemmikaastaaegu. Sel aastal on väga kaunis sügis, oli vist ka eelmisel aastal. Kui jagub ikka kuivemat ja päikeselist ilma, on kogu see värvide mäng imeline. Mul on õnnestunud viimastel aastatel sügist märgata, leida see aeg iseenda jaoks ja minna loodusesse. Praegu on Kadrioru ja Kalamaja pargis kena jalutada, mulle meeldib väga ka metsas käia. Hea meelega korjan seeni, eilegi käisin, aga oli vihmasevõitu ja suurt saaki ei saanud. Muidu armastan seeni väga ja tänavu on päris hea seeneaasta."

Foto: Daisy Lappard

Vasta samale küsimusele Naistelehe Facebooki-lehel ja osaled loosimises. Seekord on auhinnaks nägus reisi- või trennikott.

Faktid

Sügisel sündinu elab kauem. Teadlased avastasid, et just sügiskuudel ilmale tulnud inimesed jõuavad tähistada ka 100. sünnipäeva.

Sügiseti kaotavad naised rohkem juukseid, suveperioodil hoiab organism need kinni, et kaitsta peanahka ereda päikese eest.

USA kirdenurgas ja ka Kanadas hoogustub sügisel turism, sest inimesed tulevad vaatama erksavärvilistes lehtedes puid. Sama komme on Jaapanis ja Lapimaal.

Allikad: BBC, Daily Express

Samal teemal

27. november 2019, 11:26
Age Oks: kuigi iseseisvus on mulle meeldima hakanud, on vahel keeruline
11. oktoober 2018, 17:32
Aleksei Turovski sügisest: herilastel on pulmad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee