Foto: PantherMedia/Scanpix
Naisteleht.ee 11. oktoober 2018 11:47
Pulmade organiseerimine võib fantaasiates olla imeline ja tõeline õnn, kuid reaalselt kipuvad inimesed muutuma närviliseks. Mõnest pruudist võib saada tõeline monstrum, keda mõnigi pruutneitsi hiljem enam näha ei taha.

Mirror.co.uk toob välja pruutide kõige hullemad nõudmised ja soovid, mis on mõnegi sõpruse rikkunud.

  • Pruut oli blond. Kõik pruutneitsid olid brünetid - peale ühe. Sellel ühel soovitas tulevane abielunaine värvida oma juuksed tumedaks, sest ta tahtis olla ainuke heledapäine.
  • Emakavälist rasedust kogenud naine sai pruudilt palve, et ta ei üritaks lähima aasta jooksul uuesti rasestuda. Põhjus polnud selles, et talle poleks lapsed meeldinud ega ka selles, et teda oleks häirinud paks pruutneitsi. EI! Pruut kartis hoopis, et paari raseduse katkemine võtaks kogu tähelepanu tema kihluselt ja pulmapeolt. Pruutneitsi lõpetas pruudiga suhtlemise.
  • Ühelt pruutneitsilt nõuti enne ta isa ja kasuema pulma, et ta ülekaalust vabaneks. Ta ei teinud seda ja sellest tekkis tõeline tüli.
  • Teine pruut läks marru, sest pruutneitsi oli enne pulma mõne kilo võrra kergemaks saanud. Pruut tahtis ise pulmas kõige saledam olla.

Samal teemal

Kommentaarid  (0)

fernada kredit 13. oktoober 2018 21:17
E-posti aadress: fernadagonsalo33@gmail.com Laen ja kiire investeering Tere, Monsters / Madams; Eesti, Soome Läti Venemaa, sloveeni, prantsuse, Belgia, Kanada, Portugali, Itaalia, Šveitsi, Taani ja mõni muu riik (Aloefinanzinter teenus) otsib tõsiseid partnereid. Me tahame töötada tasuv projektijuhid, kellega me töötavad sujuvalt, et rahastada oma projet.Nous Me anda hõbeda valmis alates 5000 € 50000000 või $ kellelegi võimalik täita tingimused ja tagastama koos intressimäära 3% aastas .Kui teil on vaja raha projekti või muudel põhjustel, võtke meiega rohkem teavet, tõsine ja aus üksikisikut
fernada 13. oktoober 2018 21:13
Laenupakkumine pluss 24 tundi Leia oma rõõm tühjendada meie laenupakkumisega Tere Kas otsite laenu kiirelt? kas: Kas saaksite oma finantstegevust taaselustada? Korteri sisustuse renoveerimiseks; maja; hoone? Auto ostmine? Võlgade arveldamine? Projekti realiseerimiseks? Või muudel põhjustel jne. (Aloefinanzinter teenuse), kuid sa laenu vahel 5000 € kuni € 50000000 või $ väga Lihtsamalt öeldes kiirusega 3%, mille tagasimaksmise tähtaeg on 1 aasta kuni 30 aastat cellons laenu .. Samuti teeme investeeringuid ja laene ükskõik millise isiku kohta Lisainformatsiooni saamiseks võtke meiega otse ühend

SISUTURUNDUS