Inimesed

Näitleja Andero Ermel ootab põdrajahti: „Ma ei poseeri kütitud looma kõrval.“ 

Kristi Kool, 19. september 2018 12:19
MÄNGIB USUTAVALT: "Kord ühel lõkkeõhtul suruti mulle kitarr kätte, et anna aga viis kätte. Kui ma kinnitasin, et ei oska sellega midagi teha, imestasid kõik – aga "Grease’is" sa ju mängisid. Tegelikult polnud etenduse kitarril keeligi peal. Järelikult mängisin hästi seda, kuidas ma kitarri mängin!"Foto: Daisy Lappard, Kalju Orro

Sel sügisel on Andero Ermelil muu töö kõrvalt teha üks tore kontsertetendus "Pillihunt", mis õpetab lapsi tundma erinevaid muusikainstrumente. Hunti kehastav Andero on oma elus ka ise võsavillemit näinud, samas pilli mängida ta tegelikult ei oska. 

See võib tulla üllatusena kõigile neile, kes näinud Eesti esimest "Hüljatute" versiooni, kus Andero Ermel (42) kahasse Koit Toomega laulis täiesti suurepäraselt tudengipoiss Mariuse nõudlikku partiid. Muusikale mahub tema lavakarjääri päris mitu: "Kaotajad", "Rent", "Grease", "Minu veetlev leedi", "Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud". Ja kui tõesti muusikateatrist ei hooli, siis näosaade andis ju samuti suurepäraselt aimu, millised vokaalsed võimed sel mehel on.

Linnateatri koosseisu kuuluv näitleja tunnistab ise, et jah, viisi ta mõistagi peab ja laulda armastab, aga nooti ei tunne ja pilli ei mängi.

Samal teemal

24.09.2018
Saatejuht Olaf Suuder: „Ma pole kohanud ühtegi jahimeest, kes on looduse suhtes üleolev.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee