Suhted

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Silja Ratt, 10. september 2018 09:01
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele.Foto: Robert Daly / Getty Images

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

Näiteks on pikka aega olnud visiitsuhtes poliitik Kristiina Ojuland ja ettevõtja Raimo Kägu. Praegu elab Kägu koguni Itaalias, Ojuland tegutseb endiselt Eestis. Vahepeal sahistati, et paar on lahku läinud, kuid Ojulandi kinnitusel on neil Käguga kogu aeg visiitsuhe olnud ning neile see sobib.

Enda kallimast elas eraldi ka La La Ladiese laulja Kethi Uibomägi. Viimane pesitses siiani Tallinnas, kus on suurem hulk tema töid ja tegemisi. Kethi kallim Toomas Sarapuu on aga Võru abilinnapea. Nüüd plaanib lauljatar Võrru kallimale lähemale kolida.

Välismaa kuulsusedki elavad oma kaaslastega visiitelu: näiteks telekokk Jamie Oliver on tunnistanud, et naudib enda lastele pühapäevaisaks olemist.

Samal teemal

21.04.2018
ÜKSIKEMAD MURES: silmarõõm tahab vaid minu kulul mugavalt ära elada!
18.11.2017
Visiitsuhet eelistav naine: „Saan mehega kokku siis, kui tahan, mitte igal õhtul teleka ees!“
14.10.2017
KATRIN MAIMIK: „Keegi ei pea elama mingisuguse mustri järgi. Elad ikkagi nii, kuidas sulle tundub kõige õigem.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee