Fotolavastus: seksinäljas mehed elavad end internetis väljaFoto: Erki Pärnaku
Daniel Veinbergs 29. veebruar 2020 10:41
„Ma vihkan feministe,“ paiskab mees, kes on kuus aastat seksita elanud. Tema saatusekaaslane soovib madalama elatustasemega riikidest naisi Eestisse tuua – ikka selleks, et ka temal oleks võimalik seksida. USAs on sundtsölibaadis mehe kohta käibel juba eraldi mõiste incel ja sellised mehed pole enam haruldased Eestiski.

„Ma vihkan feministe,“ paiskab mees, kes on kuus aastat seksita elanud. Tema saatusekaaslane soovib madalama elatustasemega riikidest naisi Eestisse tuua – ikka selleks, et ka temal oleks võimalik seksida. USAs on sundtsölibaadis mehe kohta käibel juba eraldi mõiste incel ja sellised mehed pole enam haruldased Eestiski.

25aastane Anti küsib oma ema käest: „Kas sa ütleksid, et ma olen vastu oma tahtmist tsölibaadis?“ Jaatava vastuse andnud ema küsib omakorda, millest selline küsimus. „Ma olen nii kaua kuival olnud, et nad tahavad minust lugu teha,“ vastab poeg. 

Samal teemal

Kommentaarid  (346)

mida veel... 3. märts 2020 13:05
"Tema saatusekaaslane soovib madalama elatustasemega riikidest naisi Eestisse tuua – ikka selleks, et ka temal oleks võimalik seksida." Kao sinna, kus need naised saadaval on, mitte ära unista nende siiatassimisest.
Porsche82 29. veebruar 2020 18:48
Mina olen ka aastaid olnud seksita, kuid ei süüdista kedagi ega kurda elu üle.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS