Mitmesugust

Autoesinduse saamatus pani noore neiu ise autosid parandama 

Helle Rudi, 22. august 2018 09:01
Auto pesemine mündipesulasFoto: Erki Pärnaku

 Oma kuldse BMWga pidevalt autoesinduse uksi kulutanud Paula Johanna Adamson otsustas ühel hetkel, et ainult sealsetele mehaanikutele ta loota ei saa. Nii nakatus noor naine autopisikuga ja oskab nüüd ise neljarattalisi kereni tükkideks võtta ning uuesti kokku panna.

Lapsepõlves oli Paula Johanna (22) täitsa tavaline tüdruk, kui välja arvata pisiasi, et nukkudega mängimine ei paelunud teda üldse. «Laenasin neid sõbrannadele ja ise pigem meisterdasin midagi.» Huvi autode vastu aga puudus, see kirg lõi lõkkele täiskasvanuks saades, kui ema kinkis Paula Johannale esimese auto.

See oli armastus esimesest silmapilgust. Kasutatud kuldse BMW sai ta endalegi ootamatult kätte Tartust Tallinnasse sõites ühes bensiinijaamas. «Tanklasse sõites märkasin Kakukest kohe. See oli aga tõeline üllatus, kui ema mulle selle kuldse BMW võtmed ulatas,» meenutab ta kõige esimest kohtumist. Kuldse sära varjus ootas neidu aga tõeline õppetund. «Kakuke müüdi ikka päris õigel hetkel maha,» muigab Paula Johanna, kes uue iludusega algul kõvasti vett ja vilet nägi. Õiget sõidumõnu ei jõudnudki kohe tekkida, sest pärast paari korda hakkas jahutussüsteem streikima ja auto kuumenes pidevalt üle. Naine saalis sama murega korduvalt esinduste vahet. Ülevaade tehtud töödest kõlas aga nagu hiina keel ja Paula Johanna otsustas automaailmaga lähemalt tutvust teha.

Samal teemal

23.08.2018
Naerda või nutta? Tallinlannale müüdi chihuahua pähe põlvekõrgune krants
22.08.2018
Pille Pürg ema surmast: ma ei andesta oma pere lõhkujale kunagi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee