Blogid

Miks on lapsevanemad nii ära hellitatud? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 16. august 2018 15:25
„Eest ära! Ma olen lapsevanem!“

Umbes sellise suhtumisega puutusin kokku terve nädalavahetuse, kui sattusin rongiga Tartus käima. Lastel pole midagi viga, probleem on sada protsenti vanematega.

Rongis sattusin istuma vetsu lähedale. Üks seitsme lapsega ema otsustas keset sõitu ühekorraga kõik oma lapsed ära pissitada. Teda ei huvitanud, et umbes viis inimest ootas oma korda ja et lapsed ükshaaval väitsid, et neil pole pissihäda. Tema vajadused olid ikka esikohal.

Samas tegi tema aga paremini kui see vägagi hästi riides ja eeskujulik lapsega paarike, kes ERM-i piletisabas seisis. Nende põnn otsustas ühel hetkel püksid maha võtta ja keset fuajeed end kergendada. „Kuulge, mu laps pissis, koristage see ära!“ teatas ema piletimüüjale pärast piletite eest maksmist. Ei mingit vabanduse palumist ega punastamist.

Ahjaa, kohtusin hiljuti oma endise kolleegiga. Põgusa, nii 30-sekundise vestluse jooksul jõudis ta küsida, kellega ma praegu koos elan, kas endiselt selle kutiga, kellele ta alati Instagramis flirtivaid kommentaare jättis. Prioriteedid, eks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee