Suhted

Appi, kui piinlik! Miks me mõnikord pärast lahkuminekut oma eksi rahule ei jäta?

Silja Ratt, 28. juuli 2018 00:02

3 KOMMENTAARI

h
hull teema mis teha/ 29. juuli 2018 00:14
põhjuseid on erinevaid miks eksidega edasi suheldakse. Ning kui igati õigustatud,kas löödi suhtesse kiil või mingi kaunitar mehel järel jõlkus,on vastulöök igati lubatud! Keegi pole kummist nagu ka mõne püksilukk!
k
Karlova vaara/ 28. juuli 2018 12:31
vot selle nimi on õelus.Kurgumulguni õelus.Ise elatud ei saa,aga et teine inimene elab siis oma elu edasi,kus sa sellega.Ma tean memme,kes pani oma papile keelu peale,et see ei tohi oma majja uut naist tuua,aga ise mehkeldas ringi kõigiga ja ameles oma elamises.See on kius,kadedus ja saamatus aru saada,et üks inimene ei ole teise omand.Isegi mitte siis,kui ollakse suhtes.
k
Kehva mees oli/ 28. juuli 2018 10:21
Kui suisa aasta oli võimalik asjaga oodata. Igati lahe kui inimesed suudavad niikaua kenasti suhelda ja seejärel suhte luua. Ise pooldaks sama kuid elu on näidanud, et sa PEAD varem teisele poolele teada andma, et ta ei jäta sind külmaks, et kui hoogu maha võtaks (pidutsemist ja ringileemendamist) siis ehk on midagi loodav. Kõige veidramad on aga suhted kus kohe ronitakse voodisse ja siis aasta otsa vindutakse - a mida siis vahepeal tehakse? Kumbki ronib mööda teisi voodeid? A siis ei olegi enam normaalset ja töötavat suhet võimalik ju luua. Kui kummagi poole usaldus on täielik siis võib rahulikult suheldes ka mitu aastat minna aga eeldus saabki olla toimiva suhte loomisel see, et teineteist üle ei lasta. Ju selles loos mees ei kannatanud võibolla, et "ei saanud" niitihti kui tahtis ja jagas end teiste lindudega ja ilmselt sama ka naise puhul. Täitsa kogemused kus tulnud ütelda peale mõnekuust suhtlemist, et inimene on tekitanud positiivsed tunded ja, et ehk vähemalt võtaks aega ja mõtleks, samas on mõned üldse minema jooksnud peale seda kui tahad asjadest tõsisemalt rääkida aga on ka olukordi kus on välja tulnud, et naine ongi suhtes juba kuigi on valetanud, et vallaline. Selle suhtumisega oma suhetes küll eriti õnnelikuks ei saa.