Suhted

SEKS MERERANNAS: kuidas teha seda õigesti? (2)

Ohtuleht.ee, 28. juuni 2018, 13:53
Foto: Pixabay
Et mererannal kallimaga hullata, tuleb eelnevalt natuke planeerida, märgib GQ ja toob välja rea asju, millega romantilist vabaõhuseksi harrastades arvestama peab. Eeskätt muidugi liiv nabas. Või mõnes veel ebamugavamas kohas.

1. Ettevalmistused

2. Ajastus

Öö on ilmselt parim aeg. Päevavalges on täiesti privaatse ja inimtühja ranna leidmine päris raske, ikka ja jälle satub just valel hetkel lähedusse mõni seltskond piknikupidajaid või niisama uitajaid. Ka on öösel vähemtõenäoline, et justkui maa seest tekib politseinik, kes vahistab teid sündsusetu käitumise eest.

Foto: Karli Saul/Scanpix

3. Ideaalsed tingimused

Noh, ilmselgelt suvi. Talvine rannaseks on krõbedavõitu. Ilm võiks olla soe ja kuiv ja tuul piisavalt vaikne, et mitte teile liiva silma keerutada. Ka meri võiks olla piisavalt vaikne, et ootamatu laine teid kaasa ei viiks. Ka ei tasuks minna seksima liiga kaugele tsivilisatsioonist – nii võivad teid ohustada röövlid, vihased püssiga maaomanikud või teised rannal seksijad.

Mis poosi puutub, siis on misjonär siinkohal liiga liivane. Eelistatuim on ilmselt kauboitüdruku asend. Ka koerapoos töötab hästi, kuid tasakaalu hoidmine võib pehmel liival olla veidi raskendatud.

4. Asukoht

Mida eksootilisem, seda ägedam. Tavaliselt. Parim rand, kus seksida, on selline, kust sind ei saadeta selle tegevuse eest aastateks vangi. Dubai seega ei sobi.

5. Vesi

Paljud paarid unistavad sellest, kuidas kerge merelaine seksi ajal neist õrnalt üle uhab. Hoiatus: see pole mitte ainult vesi, vaid ka liiv, adru, sool, kivikesed, plasttopsid ja kõikvõimalikud vee-elukad, mis sulle nii otse tagumikku lendavad. Kui sa tõesti ei suuda elada ilma kubemes põletava meresoolata, siis proovi vähemalt mõnd veidike püstisemat poosi. Pole meeldiv leida ka 10 kuud hiljem veel oma nabast liiva. Või mõnest veel hullemast kohast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee