Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Plaanisin lapsega jaanipäevaks maale sõita, kuid selle asemel veetsime pühade nädalavahetuse haiglas (29)

Helen Kõpp, 30. juuni 2018, 12:00
Helen KõppFoto: Mariann Treimann

Jaanipäev on minu lemmikpüha ning sel aastal olin jaanipäeva eel eriti elevil – plaanisin lapsega maale sõita, et ta saaks nautida loodust ning värsket õhku – lapsele väga meeldib jutustamine ja seltskond. Olin aastavahetusel täitsa haige ning seda tähistada ei saanud ja mõtlesin, et vähemalt tuleb jaanipäev. Elul olid aga teised plaanid ning veetsin jaanipäeva hoopis haiglaseinte vahel.

Märkasin eelmisel nädalal, et lapsel tuleb näkku väike lööve. Nägi välja nagu aknepunnid, seega ei midagi erilist. Ma teadsin, et lastel mõnikord lööve tuleb, sest keskkonnamuutus on ju nii suur – alguses elab ta lootevee sees ja siis äkitselt õhu käes. Ka mu sugulaste lastel oli sellist löövet olnud, seega ma alguses ei põdenud.

Et lööve oli näos ning läinud pisut ka juustesse, otsustasin, et käin igaks juhuks siiski perearsti juures. Perearst ütles, et tegelikult on selline lööve tavaline ja peaks ise ära minema. Ma lootsin, et arst annab mingi kreemi, mis löövet leevendaks. Kuna olin beebiga pärast sündi pikalt haiglas, sest põletikunäitaja veres oli kõrge, soovitas perearst igaks juhuks ka laste EMOst läbi astuda.

Samal teemal

13. oktoober 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ületasin ennast ja käisin beebiga loengus. Kartsin, et kõik vaatavad viltu
6. oktoober 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas saavad omavahel läbi beebi ja minu kaks kassi?
22. september 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Mulle on looduse poolt antud väga piimarikkad rinnad, mida ma kogemata ülegi stimuleerisin
1. september 2018, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Oskan nüüd Carmeni nutu järgi täpselt öelda, mis tal viga või mida tal vaja on

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee