Blogid

Enim hääli saanud Kristina Pärtelpoeg sai blogiauhindade jagamisel disklahvi, esikoha võttis hoopis Brigitte Susanne Hunt (41)

Katharina Toomemets, 16. juuni 2018 21:39
Kristina, Brigitte ja Anu SaagimFoto: Martin Ahven
Neljandal Eesti blogiauhindade jagamisel lahvatas skandaal, kui esmakordselt auhinnajagamise ajaloos tuli üks osaleja diskvalifitseerida!

Aasta uustulnuka kategoorias kandideeris Snapchati kuninganna Kristina Pärtelpoeg. Uustulnuka kategoorias võisid kandideerida kõik need blogijad, kes alustanud blogimist 2017. aastal. Kui Pärtelpoeg võitjana välja kuulutati, selgus aga, et naine tuleb võistluselt diskvalifitseerida, sest enne auhinnajagamist selgus, et naine on seda teinud kauem, kui reeglid lubanuks. Võitjaks krooniti hoopiski TV3 Play blogija Brigitte Susanne Hunt. 

"Okei, ma isegi ei teadnud, et ma nii kaua olen. Võib-olla neli, võib-olla kolm, võib-olla kaks, ma ei tea, millal ma selle omale tegin," ütles Pärtelpoeg. 

Väidetavalt oli Brigittel ja Kristinal kunagi ka ühine peika. Tüdrukud ütlesid, et tegelikult mitte. Hunt ja Pärtelpoeg olid kunagi sõbrannad, kuid siis läksid nad peikade asjus pisut raksu, kuid Brigitte ütles, et kuna neil mõlemal on nüüd uued kallimad, ei ole see enam oluline.

Sõbrannad nad omavahel ei ole ning blogiauhindade jagamise laval naised kallistama nõus polnud. 

"Kristina, kui sa ei hingaks mulle pidevalt kuklasse, siis ma ei teeks seda. Ma ei taha olla juustune, aga palju õnne, Kristina Pärtelpoeg! Aplaus minu suurimale konkurendile," ütles Brigitte. 

Samal teemal

21.04.2019
JÄLLE DRAAMA! Kristina Pärtelpoeg süüdistab blogiauhindade jagamise korraldusmeeskonda enese alandamises
09.04.2019
TV3 VIDEO | Kristina Pärtelpoeg paastumisest: ma ei poolda näljutamist, ükskõik kuidas seda nimetada
15.01.2019
Registreerimine avatud! Eesti blogiauhindade jagamine tuleb sel aastal mitme muudatusega
05.07.2018
TV3 VIDEO | Kas seks ilma armastuseta saab olla nauditav? Brigitte Susanne Hunt arutab seksiekspertide Epp Kärsini ja Margus Vaheriga magamistoa teemadel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee