Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Poliitikud ütlevad, et lastetud naised on ühiskonnale halvad, kuid mehed ju põgenevad tihti rasedusest kuuldes! (60)

Helen Kõpp, 2. juuni 2018 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Aeg-ajalt tuleb mõni poliitik välja jutuga, et lastetud naised on ühiskonnale halvad ja mida iganes veel. Varem vihastasin selle peale, sest lapsi ei tehta ju üksi! Lastetu naine tahaks äkki väga perekonda luua, aga pole meest ju. Tean näiteks endavanust sõbrannat, kellel on olnud ammu unistus saada emaks ja olla perenaine, kuid meest ei ole.

Seega on ütlus, et lastetu naine on mõttetu/ühiskonna kulu või mõni muu omadus väga kitsarinnaline. Igaüks ei hakka ju suvalisest mehest end üksikemaks tegema. Ning paljud naised teevad aborti, sest naise rasedaks teinud mees keerab ära.

Ka minu varasemates suhetes on mehed öelnud, et tahaksid minuga last saada. Ma ei ole nende juttu uskunud, sest seni kuni mees mulle reaalset tõestust ei näita, seni ma seda juttu uskuda ei saa. Õigesti tegin. Siis jäin aga rasedaks mehest, kes rääkis juba meie tutvumise algusest, kui väga ta aastaid isaks saamisest unistanud on. Mäletan, kuidas ta silitas mu kõhtu tutvuse alguses ja ütles, et varsti on see palju suurem. Hüüdsin selle peale hirmunult, et mitte veel nii pea! Aga elul olid teised plaanid.

Samal teemal

25.08.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Mõned inimesed avavad lapsega emale uksi, teised pahandavad: "Issand, miks ta niimoodi karjub?"
18.08.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Carmen on väga sotsiaalne laps - naeratab kõigile, kes temaga suhtlevad
11.08.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Vastus küsimusele, kas Kalvi-Kalle aitab mul lapse eest hoolitseda
04.08.2018
HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei jõua ära oodata, kuni Carmen suuremaks saab, et mul vähekegi rohkem vaba aega oleks!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee