Mitmesugust

"Pealtnägija" üks kaasautoreid on tagasi! (2)

KAIRE-KÜLLI VAATMANN, 25. mai 2018 23:36
Foto: Daisy Lappard

Uuest hooajast juhib maaelu tutvustavat saadet «Maahommik» Kadi Jaanisoo. «Mõtlesin ettepaneku üle ühe päeva. Siis ütlesin jah, sest «Maahommik» on ju nii tore saade. Ega ma ministriks lähe,» kinnitab naine.

Kadi Jaanisoo (35) pole televaatajale täiesti tundmatu. Ta alustas oma telekarjääri TV3 uudiste reporterina, järgmiseks sai temast saate «Pealtnägija» üks kaasautoreid. «Siis jäin esimest last ootama – Valter on nüüd kuue- ja Joosep viieaastane. Olen telest eemal olnud umbes seitse aastat, kuigi vahepeal tegin lühikest aega ka saadet «Mõistlik ja mõttetu»,» lausub naine. Aasta tagasi astus Kadi aga teleteelt kõrvale ja asutas perekohvikuKniks & Kraaps.

Saatejuhti täiesti uus teema ja formaat ei hirmuta. «Pealtnägija»-kogemusega teleajakirjanik sõnnikuharki haarata ja kombaini rooli istuda ei karda. «Mõtlesin ette­paneku üle ühe päeva. Siis ütlesin jah, sest «Maahommik» on ju nii tore saade. Ega ma ministriks lähe. Pigem kardan seda, kas suudan oma aega jagada laste, saate ja kohviku vahel,» tunnistab Kadi.

Samal teemal

31.05.2018
Selgus „Maahommiku” uus saatejuht

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee