Suhted

Noor naine: pidasin Tinderit pelgalt seksiäpiks, kuid nüüd on mu arvamus muutunud

Tinderist normaalne kaaslane – on see tõesti võimalik? (19)

Silja Ratt, Kais Allkivi, 12. mai 2018, 00:01
NALJA NABANI: Tinderiga käib kaasas maine, et sageli otsitakse äpi kaudu vaid üheöösuhteid, kuid näited elust enesest tõestavad, et sealt võib oma ellu leida ka tõsiseltvõetava kaaslase. Ja kui ka kohe kohtingukaaslast ei leia, siis naerda saab kindlasti, kinnitavad need, kes rakendust kasutanud.Foto: Vida Press

„Ma ei tahtnud Tinderi kontot teha. See tekitas kuidagi paha tunde: olen ma tõesti nii meeleheitel, et otsin endale äpi kaudu partnerit?“ meenutab Kaisa (30), kes võttis kohtingurakenduse kasutusele sõbra õhutusel. Vaid üheks õhtuks. Kuid just sel õhtul tuli tema ellu mees, kellega ta nüüd kihlatud on ja perelisa ootab.

Kaisa räägib, et mõni aasta tagasi kutsus meessoost sõber ta enda juurde külla. „Jõime veini ja lobisesime. Ta oli juba mõnda aega oma elukaaslasest lahus. Ütles, et talle aitab. Ta teeb Tinderisse konto. Uudistab, mis äpp see selline on. Ta utsitas ka mind, kes ma olin sel hetkel vaba ja vallaline, et mida ma ootan, võiksin ju samuti konto teha. Mina vaidlesin, et ei-ei, ma tean küll sellest äpist, aga mul ei ole seda vaja,“ räägib Kaisa.

Samal teemal

2. mai 2018, 12:54
Facebook toob välja kohtingurakenduse
24. märts 2018, 00:01
PÖÖRASED RATE'I SEIKLUSED: „Poleks iialgi uskunud, et mingi teismeliste suhtlusportaal mu kooselu lõhki ajab!“
15. märts 2018, 14:00
KODUSED VALLATLUSED: naine tegi Tinderis kohatud võõrastega väga intiimseid fotosid
26. veebruar 2018, 10:32
OLE TUTVUMISÄPIS EDUKAS: 9 nippi ühelt Tinderi kõige popimalt mehelt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee